Małgorzata Szumowska

5,5
2 005 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Małgorzata Szumowska

"Już nie, ta fala przeszła. Poza tym w serialach nie pracują nazwiska. Zgoogluj sobie jakieś tytuły – nie znasz nikogo. To nie jest zajęcie dla artysty. Oczywiście są wyjątki – Sorrentino zrobił Młodego Papieża, własny pomysł, własny serial z dobrą obsadą. Zasadniczo jednak robienie serialu donikąd nie prowadzi. Serialem nie wygrasz Berlinale, nie pokażesz go na festiwalach. Kto będzie te wszystkie tytuły pamiętał za rok? Ja uważam, że hype na serial już był. Mało tego – w branży robi się coraz ściślejszy podział na reżyserów, którzy seriali nie robią i wręcz nie jest to mile widziane. Rozumiem, że seriale mogą robić jacyś ludzie, ale niekoniecznie ja. Dlaczego ja mam swoje życie marnować na to, żeby dawać ludziom rozrywkę, z której czerpią leżąc z czipsami na kanapie?"

Co o tym sądzicie?

Jaq87

Tą wypowiedzią Szumowska pokazała co myśli o widowni. Nie interesuję ją dostarczanie ludziom rozrywki, tylko szeroko rozumiany "fejm" festiwalowy. Do tego wyziera z niej zawiść, widać że dziewczyna ma jakieś kompleksy. Nie żeby mnie to dziwiło, tak prezentuje się wielu filmowców którzy nie są zainteresowani tworzeniem filmów dla widza. Oni tworzą filmy dla siebie i swoich znajomych, tak powstaje kółko wzajemnej adoracji. Na szczęście odbiorcy się na niej poznali. Najlepsze, że ona twierdzi, że to dobrze bo wg niej "jak jesteś hejtowany we własnym kraju tzn że jesteś dobry". xDDDDD

Jaq87

Jeśli to prawdziwa wypowiedź ,jedno słowo tu pasuje:"idiotka".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones