Małgorzata Szumowska

5,5
2 017 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Małgorzata Szumowska

... następny film będzie o czarnym homoseksualiście wyznania mojżeszowego, którego ukrzyżują ultrakatoliccy chłopi z pod Jasła.

tkow

Haha - dokładnie! :-)

Alex303

Haha bo tacy są katotalibowie.

tkow

Bo tacy właśnie są katotalibowie.

Bar2703

Bar2703 , masz aż tak złe doświadczenia, że przerzucasz wszystkie fobie na katolików? Może trzeba zmienić partnera?

tkow

Przykre, że reżyserka uważana za zdolną, widzi tylko jedną stronę medalu. I pewnie myśli, że przez tę zerojedynkowość jest "lepsza " od polskich chamów, których wykreowała w Twarzy. A przecież oni myślą tak samo, tylko w drugą stronę. I to i to żenada i brak smaku.

LukaszJarosz25

To jest i tylko idealny przykład ojkofobii i koniunkturalizmu.

tkow

Transwestyta Szpak się w Jaśle chyba urodził

tkow

Mam nadzieję, że to będzie jej następny film. Wielu takich ludzi zginęło z rąk katolickich talibów, a dziś są przez nich lżeni i odbiera im się podstawowe prawa.

skalp_el

Dzień dobry, a mógłby pan podać przykład? Ja wiem, że mógłbym poszukać, ale nie jestem dobry w internet, a w książkach nie znalazłem podobnych przykładów.

skalp_el

czy dobrze zrozumiałem? katolickim talibom odbiera się teraz prawa i są lżeni przez mówiąc trochę inaczej wyznawców inkluzywności, woke, lgbtqwerty, aborcjonistów, czerwone błyskawice i różnej maści filo... no to by się zgadzało

tkow

Mokry sen Hollan, Pasikowskiego i reszty "polskiego" salonu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones