Machine Gun Kelly

Richard Colson Baker

7,3
3 813 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Machine Gun Kelly
niewiem_6

Czemu?

niewiem_6

Nie podążałem za karierą tego pana - skąd się wziął i czemu jest skończony jako raper?

DiegoTan

Bo wszedł w beef z Eminemem. Mówiąc krótko, jechali po sobie nawzajem w kilku kawałkach, wiadomo kto wygrał w opinii publicznej. ;)

Na youtube dla zainteresowanych po jednym utworze od obu panów:
MGK - Rap Devil (Diss na Eminema)
Eminem - Killshot (Diss na MGK)

Eminem po tym zamieszaniu nagrał płytę "Kamikaze" w której ciśnie po pseudo-raperach typu lil pump.
To tak w skrócie. Pozdrawiam. :)

ZajebistyNick

Płyta wyszła przed ich beefem i była głównym powodem, dla którego MGK nagrał dissa na Eminema

water_fw

Nie do końca. To MGK pierwszy zdissował Eminema, a ''Not Alike'' (znajdujące się na płycie Kamikaze) było odpowiedzią.
https://www.youtube.com/watch?v=ABeYS6cAAzQ

A poza tym już jakoś w 2012 MGK prowokował go rzucając wulgarne komentarze odnośnie jego córki.

niewiem_6

w sumie jakby nie patrzeć mgk mówił o córce eminema kiedy ona miała 17, on 21, sam eminem gadał gorsze rzeczy o nastoletnich aktorkach będąc mocno po 30stce

ZajebistyNick

I uważam dobrze zrobił że teraz skupił się na aktorstwie :)

niewiem_6

radzę czekać cierpliwie na nową płytę, a w międzyczasie przesłuchać tego:
https://www.youtube.com/watch?v=C_Zmr79SX7A

kiaruchna

ogólnie cała płyta Yelawolf'a jest spoko ;)

CytrusOfficial

to prawda, ale tu odniosłam się do Colsona :D

niewiem_6

kogo to o obchodzi...

niewiem_6

Jeśli raper z niego taki jak aktor to lepiej żeby się zajął hodowlą jedwabników...

Tenenit

Raper z niego marny. Filmów z nim nie widziałem.

Tenenit

Z aktorstwem daje radę, jego piosenki mi nie leżą.

niewiem_6

MGK wygrał tą bitwę a nie jakiś tam eminem

niewiem_6

Dwa lata później i nie jest skończonym raperem. xd Ponadto jest gwiazdą pop-punk rocka :P

zuben98

Kolejne dwa lata później i nadal uj wie, o co chodzi.

Kansas_City_Shuffle

Kolejne pół roku później, a się okazało że pipka gun kelly się obraziła na Openerze XD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones