Maciej Balcar

Maciej Władysław Balcar

7,6
808 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maciej Balcar

Po tej chwili kiedy go poznałam musze stwierdzić, ze facet jest na parwdę bardzo miły =)

Darth_Sylas

Maciek ma niesamowity głos, Riedel to to nei jest ,ale równie dobrze sie go słucha, również łapie ten kontakt z publicznością, w innych piosenkach mniej bluesowych jak np w soundtracku do mustanga świetnie sobie poradzil i tak jak wspomniałeś jest niesamowicie miły, szczególnie spodobał mi sie gest ze po koncercie próbowałam zdobyc jego autograf na kostce ,ale nie miałam markera i poszłam go szukać . W końcu po 15 minutach jak juz wychodzil to znalazłam ten marker i przybiegłam z kostka ,a on się uśmeichął przytulił i poczochrał mi włosy xD

drabcio

Widzę, że każdy ma jakieś wspomnienia zwiazane z Maćkiem. Ja np. wlazłam im do garderoby i ?dzien dobry? (12 w nocy, ale ja twardo dzień dobry), na to Beno ?Witamyyy??. Tutaj jest cala historia związana z moim ?poznawaniem Dżemu?, której w tym momencie nie będę opowiadać. Ważne jest, że udało mi się chwile pomówić z Maćkiem ? jest super. Taki zwykły. Nie ma w nim żadnego gwiazdorstwa ani tego typu rzeczy. Wcześniej uważałam, że nie powinien śpiewać, że Dżem to tylko Rysiek, ale po tym spotkaniu zmieniłam całkowicie zdanie i z przyjemnością wybrałam się na ich kolejny koncert. Teraz czekam znowu? mają podobno zagrać u nas (styczeń/luty). Już nie mogę się doczekać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones