Maciej Maleńczuk

Mirosław Maciej Maleńczuk

8,5
545 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maciej Maleńczuk

jedna z najbarwniejszych postaci polskiej sceny muzycznej, głosno o nim było zanim postanowił zostać muzykiem. Jednak pomimo wielu kontrowersji jesli chodzi o jego osobę to uważam go za jednego z najlepszych polskich muzyków.

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Wiesz, to już nie jest Twój pierwszy bzdurny komentarz, na jaki się natknęłam, jeżeli nie masz do powiedzenia nic ciekawszego to się lepiej nie odzywaj. Ciekawe czy słyszałeś jego jakikolwiek utwór; według mnie Pudelsi mają naprawdę świetne piosenki. Poza tym w innym komentarzu piszesz, że Maleńczuk jest satanistą, itp. A skąd to niby wiesz? Hm... A może sobie po prostu robisz żarty (jeśli tak to niezbyt śmieszne).

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

haha.. no znowu nie mogeeee... - weź sie facet zapisz do kabaretu jakiegoś albo sam go załóż. Będzie z ciebie niezły polew! Nigdy nie przypuszczałem że głupota może być tak zabawna :D

a tak na serio to niech ci mama już wyłączy ten internet, da klapsa na dupę i niech zaciągnie cię zapłakanego za rączkę do jakiegoś psychologa, a potem niech ci da smoczusia albo cycusia do possania bo zaczynasz powoli być uciążliwy tu!

moshimosh

Malenczuk grzal po kablach i siedzial w pierdlu bo do woja nie chcial isc.... kolejny show-biznesowiec z polskiej sceny...

Michal1992

Mark "Lion" Shatter... Kiedyś czytałam jedną z Twoich wypowiedzi i naprawdę myślałam, że możesz być ciekawym człowiekiem... Jak widzę pomyliłam się i to bardzo. Cóż-pozory mylą... I skończ z tymi debilnymi wypowiedziami typu: "czy skąd kurwa tam jesteś , to jedno i drugie ,jebany szczecin i poznań , pierdolone chamowo", bo to co mówisz jest kompletnie nie na temat...

Ghetto

Od razy lepiej jak niektóre wpisy są blokowane... Widać, że obsługa FW robi coś poza siedzeniem...

Ghetto

prosba do adminow: jesli to mozliwe wezcie tego niewyzytego bachora tu zbanujcie. "Fan kina kopanego" - buahaaaaaaahaha jak sobie to przypomne to normalnie smiac mi sie chce :))))

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Ooo... No proszę... Szczyt dobrego wychowania... Wiem, że byś chciał chłopczyku, ale ja suką nie jestem, a do tego jak na razie się nie nudzę. Ty się chyba nie masz czym zająć, bo gadasz takie głupoty, że się tego czytać nie chce. Ja jak na razie mam więcej zajęć od ciebie. Widzę, że ty jesteś jakimś cholernym 14-sto latkiem, bo tak jak ty zachowują się zbuntowane nastolatki szukające zaczepki żeby wyładować swoją złość na świat i całą resztę. Szkołą się zajmij, bo to ci się w życiu przyda. Dziękuję i jak na razie nie mam nic więcej do powiedzenia.

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pozostawię twoją pozbawioną sensu wypowiedź bez komentarza. Przynudzasz kotku, wiesz? Widzę jak pięknie wychowali cię rodzice. Byś chociaż te swoje przekleństwa normalnymi słowami zastąpił, ale w twojej jakże bardzo rozwiniętej psychice miejsca na takie coś nie ma... Zastanów się nad sobą, a dopiero później wypowiadaj się na czyjś temat. I zauważ, że w każdej swojej wypowiedzi piszesz to samo... Szkoda słów.

za to ty nawet "nawrzucać" z klasą nie potrafisz, wracaj do przedszkola

powiedz coś takiego komuś prosto w twarz. mam nadzieję, że skończy się połamanymi palcami, to nie będę musiał czytać tego co wypisujesz. czy ty myślisz, że wypisanie wypowiedzi w stylu: "najwięcej przekleństw na linijkę tekstu" robi na kimś wrażenie? długo myślałeś nad tym co tu wypisywałeś? ja obstawiam pół godziny.

Nie każdego obchodzi jak zarabiasz na życie.

Filo_20

To było do pana .
A co do Maleńczuka to uważam, że to niedowartościowany człowiek, który kreuje siebie na wielką gwiazdę, którą chciałby być.

użytkownik usunięty
moshimosh

uciążliwy to dopiero mogę byc , jak cię odwiedze , i z kopie ci łeb , jak na fana kina kopanego przystało. Bo myślisz że ja tylko jestem takim sobie fanem , dzięki nim tez ćwicze , i chodze po ulicach ....... aha a propo jeśli mowa już o zabijakach lubie też Mike'a Tysona , to mój idol , a więc chodze po ulicach , i w ten sam sposób się zachowuje co Tyson , czyli rozpierdalam wszystko co stoi mi na drodze . Jak Tyson powiedział "Jak ja cierpie , to wy też będziecie cierpieć" hehehe

Człowieku.. czys Ty na głowę upadł???? z takimi komentarzami to mozesz wyjezdzac na innych poralach a nie naszym kochanym FILMWEBie, i jak Ty sie koles do kobiet odnosisz?????? na początku to jeszcze mi Cie bylo żal ze może jesteś niedorozwinięty czy coś.... ale teraz widze ze Ty po prostu głupi jesteś!!!!!:D

ale Mike (żal mi człowieka, on cierpi? on ma miliony!) miał tyle honoru, żeby odejść i przeprosić, a ty raczej porównaj się do psa, chociaż ten też nie jest agresywny bez powodu. ty chyba jesteś jakimś roztoczem.

menshikov

Intrygujący muzyk, malowany ptak polskiej sceny muzycznej, postać wielowymiarowa, zawsze ciekawy, nigdy nudny... "Stalowy jeż" z anielską duszą. Autor oryginalnych tekstów i... kreacji. Myślę, że jeszcze nie raz nas zaskoczy, więc... uważaj na niego :) Nie mogłabym go nie lubić! Pozdrawiam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones