Maciej Musiał

6,7
15 648 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maciej Musiał

i to w dosłownym sensie. Właśnie oglądam go w serialu "1899" i jestem zaszokowany jego "grą". Mimika, wymowa to iście dramat.

użytkownik usunięty
Salmonella

Dramatyczny? Bez przesady. Chłopak po pierwsze młody jest, po drugie w porównaniu z jego wczensiejszymi rolami to rozwinął się. Właśnie w 1899 widać to. Duża różnica między Wiedzminem i tymi polskimi komediami co w nich występował.

No sorry, 28 lat i młody aktor? "Grający" już kilkanaście lat?
Właśnie oglądam go w "1899" i jego "gra" niczym się nie różni od tego dukania z Rodzinki.pl sprzed kilkunastu lat. "Aktor" bezemocjonalny".

użytkownik usunięty
Salmonella

28 to tak jeszcze młody. Nie Oglądałam rodzinki to nie wiem, ale nie zgadzam się po prostu z Twoją opinią, że jest dramatyczny. Nie jest nie wiadomo jak dobry i mistrz, ale gra poprawnie I się polepszył. Dodatkowo jakby był dramatyczny, wzięli by innego polskiego aktora. 

skoro nie oglądasz to jak polepszył xD

użytkownik usunięty
1253_1642

Twój  komentarz nie ma sensu. Bądź nie potrafisz czytać ze zrozumieniem? 
Napisałam, że nie oglądałam Rodzinki.Pl do której odnosił się użytkownik przede mną. 1899 oglądam.

to ty nie potrafisz czytać ze zrozumieniem tego co napisałaś. Piszesz, że się polepszył jako aktor no tylko skoro nie widzias go wcześniej. Maciej musiał to aktor pinokio czy ci się to podoba czy nie, możesz uważać inaczej, ale obiektywnie patrząc to takie są fakty

użytkownik usunięty
1253_1642

Serio, nie wiem ile razy mam pisać, że go w polskich komediach widziałam jak i tak nie czytasz "Duża różnica między Wiedzminem i tymi polskimi komediami co w nich występował." gdzie tu jest wspomniane, że go wcześniej nie widziałam? Jak byk jest, że Oglądałam . nie widziałam go w rodzince tylko. Nie cała Polska oglądała to "dzieło". Kończę z Tobą dyskusje, bo nic nie wnosi. Nie musimy się zgadzać ze sobą, ale po prostu wytykam Ci bzdury co na mój temat piszesz. Dodatkowo słowo obiektywnie nigdy w opinii się nie używa, bo naturalnie wypowiadając się o swoim zdaniu jest się subiektywnym. Dla Ciebie "Pinokio", dla innych nie. Żegnam. 

przecież on w wiedzminie zagrał 1 scene xD Nie dajesz żadnych argumentów, więc tym samym po prostu przyznajesz mi racje i tyle

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones