Maciej Musiał

6,7
15 648 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maciej Musiał

Tak ma wpisane na swoim Facebook`owym profilu.
Nakręć jeden filmik z osiemnastych urodzin i okrzyknij się reżyserem. O rany :/

vanilla_sky85

Tak, a do tego tancerz, rzeźbiarz, spawacz i monter rur PCV. Ale przede wszystkim klown w cyrku o nazwie "Polska scena filmowa".

użytkownik usunięty
vanilla_sky85

hahahahahhahaha, dobre :D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Michcio24

Nie odniosę się do twojego komentarza, ani poziomu wypowiedzi.
Jedyne co mogę zrobić, to szczerze pogratulować poziomu kultury osobistej.

vanilla_sky85

Nie mam kultury osobistej do ludzi, którzy się wypowiadają w dziedzinie, w której gówno wiedzą.
Szlag niestety trafia jak widzę jak ktoś coś pisze i nie wie tak na prawdę o co chodzi.

Skoro już o kulturze osobistej, pisze się Twojego z dużej jak się do kogoś zwracasz. Po raz kolejny udowadniasz, że gówno wiesz w każdej dziedzinie życia, a się wypowiadasz. Nie pogrążaj się, idź na lekcję języka polskiego.

Poziom wypowiedzi nie pozostawia nic do życzenia. To, że obrażam Cię w tym poście nie świadczy o poziomie wypowiedzi, tylko o moim prawdziwym stosunku wobec takich jak Ty.

Michcio24

Dziękuję za lekcję języka polskiego. Nie mam z tym trudności, a ten zabieg był celowy, bo trudno szanować kogoś, kto nie znając mnie, bazując na jednej wypowiedzi - wyzywa mnie od debili.
Z czystego szacunku dla kobiet mógłbyś się powstrzymać.
Widać za dużo wymagam.


vanilla_sky85

Jakim prawem wymagasz ode mnie szacunku jeżeli sama go nie masz? Wspaniałość polskiego narodu. Nic nowego.
Nie ma czegoś takiego jak celowy zabieg niestosowania zwrotów grzecznościowych.
Zachowałaś się jak staruszka, która założyła sobie konto na facebook'u i odkryła tak fascynująco śmieszną rzecz, że klękajcie narody.

Skoro nie wiesz co znaczy znak slasha nie wiem czy nie jesteś upośledzona w stopniu lekkim bo normalny człowiek spotyka się z tym znakiem kilkanaście razy dziennie i zdążył by się dowiedzieć przez całe życie co to znaczy, ale przejmuj się reakcje pod Twoim postem są jeszcze bardziej żenujące.

Nie wiedziałem czy jesteś dziewczyną czy nie, nie szufladkuję zresztą ludzi w ten sposób bo podobno też chcecie waszego równouprawnienia wymarzonego, a z drugiej strony chcielibyście immunitet najlepiej?

Michcio24

To będzie mój ostatni komentarz. Potem możesz sobie dalej pluć jadem. Tylko się nie poplam.


Dorośnij chłopczyku, może wówczas będziesz miał poważniejsze problemy, niż wpis obcej (jak to ładnie ująłeś) staruszki na filmowym portalu.

vanilla_sky85

Mówi to osoba, która zajmuje sama zajmuje się pisaniem pierdół na profilu nastoletniego aktora dziewczynko.
Aż się oplułem, ale ze śmiechu.

vanilla_sky85

chyba nie ma możliwości ustawienia samego 'aktor' więc musiał <hehe> ustawić 'aktor/reżyser', a co do tego że rzeczywiście jest aktorem raczej nie ma wątpliwości. just sayin

vanilla_sky85

Musiał do klopa,a został akorem/reżyserem/artystą. Przypadek? Nie sądzę.

vanilla_sky85

Tak jak napisał/a sixteenjones - na facebooku nie można ustawić tylko aktor.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones