Maciej Musiał

6,7
15 648 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maciej Musiał
Bogdan4674

Welcome to Poland.
Pokaż swój talent geniuszu.

czekolada92

sikasz po nogach jak go widzisz?

Bogdan4674

Może i sikam, a co? zazdrościsz że na twój widok nikt nie sika?.. ekheem może i sika, ale z przerażenia.

czekolada92

Kiedy do cholery skończy się ten żałosny argument: "Pokaż swój talent geniuszu" czy coś tak podobnego? Jak może pokazać swój talent skoro nie jest aktorem. Jest widzem tak jak i Ja i uważam, że Musiał jest beztalenciem, nie powinien się pchać tam gdzieś po prostu się nie nadaje. Mamy prawo do wypowiadania się na temat wszystkiego. Jestem widzem, więc jako widz, który ma swój gust mówię, że Maciej Musiał to dno i niech spieprza z kinematografii.

HorrGore

Jak ci się nie podoba to sam spieprzaj. Jestem ciekawa kiedy wy skończycie z chamstwem... masz jakieś kompleksy i próbujesz się wyżyć?

czekolada92

Nie mam żadnych kompleksów, tylko po prostu argument "zrób to lepiej" czy inny taki - to żaden argument. To, że (sądząc po twoim nicku) jesteś dziewczyną i "jara" cie Maciek Musiał to jest nawet do zrozumienia. Na szczęście dla kogoś kto obiektywnie i szczerze patrzy na talent aktorski - Maciej Musiał NIE JEST AKTOREM.

HorrGore

Owszem, nie jest. Być może nawet nie gra dobrze, ale nie toleruje chamstwa z twojej strony.

czekolada92

Zaraz, zaraz - chamstwa do Ciebie czy do tego chłopaczka? Wypowiedziałem się na jego temat naprawdę łagodnie i nie kryje się z tym. Taki już mój cięty język i nikt nie będzie mi mówił jak mam się zachowywać, a jak nie.

HorrGore

Dokładnie, powinien zniknąć z ekranu, ale nie. TVP ma jakąś manię promowania dzieciaków ( tak jak za granicą) dla mnie to jest jakieś nieporozumienie i programy z nim nie powinny mieć miejsca.

Bogdan4674

dziwisz sie?rodzice aktorzy , koles jest promowany ,nawet jesli w jego przypadku to faktycznie beztalencie .

Bogdan4674

Niestety takie chwasty zawsze unoszą się jakoś na powierzchni. Podobnie było z Olą Szwed która niestety dalej się gdzieś pojawia.

HorrGore

To zabawne, że śmiejesz się z argumentów ,,Pokaż swój talent'', skoro sam piszesz ,,więc jako widz, który ma swój gust mówię, że Maciej Musiał to dno i niech spieprza z kinematografii.'', a nawet nie umiesz skleić najprostszego zdania, które poparłoby twoje poglądy. Bo jeżeli twój jedyny argument to, że Musiał to dno, to w takim razie gratuluję.

AlexaM

Obejrzałem masę filmów, jestem w stanie ocenić dobrą grę aktorską i stwierdzam, że Maciek Musiał to przereklamowany pseudo-aktorzyna, któremu angaż w tych wszystkich produkcjach załatwił tatuś.

Widziałem jego rolę w filmie "Mój biegun" - w której mógł się popisać - ale tak jak z góry założyłem przed seansem, nic z tego nie wyszło.

HorrGore

nie on sam się pcha tylko ktoś usilnie go lansuje we wszystkich serialach, i teraz jeszcze ta pożal się boże komedyja romantyczna, żaaal :(

Bogdan4674

Taka dzisiejsza telwizja. Może i jest beztalenciem... nie wiem ja tego nie będe oceniać, bo każdy ma swoją opinię na ten temat. Jednak to nie zmienia faktu, że on jest 'kimś' i 'robi coś' w Polsce. Jego 'kariera' na jakieś najbliższe pięć lat jest zagwarentowana, bo jest 'super' popularny. Nawet jak mu nie wyjdzie w aktorstwie to będzie miał już tyle pieniędzy, że będzie mógł robić co kolwiek. Wy go krytykujecie, ale prawda jest taka, że on ma już zagwarantowaną przyszłość.

maryyram0290

Kimś? hahahahaha zwykły chłopek z ekranu, który dzięki starym mógł sobie pograć powstańca w czasie honoru, dziękuje za takie kimś :P

Bogdan4674

To dlaczego będzie następny film z nim ?

maryyram0290

a ja uważam że przebłyski talentu ma obejrzyj Czas Honoru sezon 7 odc. 11

Bogdan4674

Za ostro, jakieś talenty na pewno posiada, myślę, że nawet ponadprzeciętne, nieźle się prezentuje, ale żeby z niego robić jakieś bożyszcze to wielka przesada. Aktor z niego żaden, nie należy nawet określać go słowem "aktor", zwykły amator, ekranowy drewniak jakich mnóstwo przewija się przez seriale i inne dziadowskie programy. Dzisiaj moda na takie coś i to jest denerwujące, że liczy sie opakowanie, a nie wiedza, talent, geniusz, niepowtarzalność.

ajron1960

"Większość jara się g*wnem byle w błyszczącym pudełku.."

To nie jest kwestia żadnej zazdrości. Fajnie, że chłopak sobie zarabia, że radzi sobie w życiu, ale niech nie pcha się tam gdzie po prostu się nie nadaje. Na pewno nie Musiała ani jakiejś Sawczuk (kim ona k*rwa w ogóle jest?) oczekuje w tego typu serialach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones