Maciej Musiał

6,7
15 648 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maciej Musiał

Czepiacie się zawistnicy! Młody, przystojny i zdolny. Powiodło Mu się i tyle. Wystarczy, żeby być zazdrosnym. Właśnie leci Futro w 1TVP. Świetny film.

użytkownik usunięty
prylka

Może i jako chłopak jest młody i przystojny, ale jako aktor - zerowy!

prylka

Musiał jest zerowy pod każdym względem

cleopatra_super

Tyle wiesz, co zjesz. Młody i zdolny i to Cię gryzie. Zazdrościsz i tyle. "Kupę" kasy zarabia i masz z tym problem.

prylka

Powtarzasz się i przynudzasz, a to, że kupę kasy dostaje za nic taka pierdoła saska jaką jest Maciuś to mnie osobiście nie gryzie ale wnerwia, i myślę że nie tylko mnie. Poczytaj sobie inne komentarze o tym "wybitnym aktorze", wymoczkiem jest wypierdkiem i cegły w kieszeni nosi aby go wiatr nie porwał.

cleopatra_super

Mamy wolny rynek. Też możesz zarabiać kupę forsy i nie zazdrościć nikomu. Ale łatwiej siedzieć w necie i wylewać jad. Po Twoim poście wnoszę, że niewiele lat po tej ziemi chodzisz. Podrośniesz, to inaczej spojrzysz na świat. A na radzie proponuję poświęcić więcej czasu na naukę. Oczywiście fajnie mieć jeszcze trochę szczęścia w życiu, ale Ty go pewnie nie masz.

prylka

Oj prylka daj na luz, ale żeś się wnerwiła. Widzę, że ten cienias to twoja wielka miłość, a jeżeli tak cię to interesuje, ja nie zazdroszczę ani jemu ani nikomu. Wtykają go bezczelnie na chama wszędzie codziennie, a mnie to nudzi i nie bawi, nie widzi mi się jego facjata, jego postura oraz jego "kunszt" aktorski, za który nie powinien dostać złamanego centa. Odnośnie wieku miałam identyczne wrażenie co do twojej osoby, nie napisałam o tym tylko przez grzeczność. Ty pomyliłaś się sromotnie, możesz być pewna, że jestem starsza od ciebie i to dużo. Niemożliwe, żeby osoby w moim wieku zachwycały się takim Musiałkiem lub jemu podobnymi. I nawiasem biorąc nie mam ochoty na dyskusje z nawiedzonymi fankami leszczowatych chłoptasiów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones