Maciej Musiał

6,7
15 552 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maciej Musiał
cxap

To co?

LowiPL

Dużo. Facet zaczyna się od 1,80...

cxap

A kobieta kończy się na 50 kg xd

LowiPL

Tyle to waży chyba Chodakowska albo Rubik? Gdzie tu dostrzegać kobiecość?

cxap

Jeśli dla ciebie facet zaczyna się od 1,80, to współczuje standardów w życiu. Średni wzrost dla faceta w Polsce to 175. Większość najprzystojniejszych aktorów na świecie maja poniżej tego wzrostu itp Wszyscy oni nie są facetami dla Ciebie? Idol nastolatek Justin Bieber ma 171 cm przypomina

kubala102

Masz mniej, tudzież twój facet, to trudno, ale twspółczucie zachowaj w takim wypadku dla siebie :D

cxap

Mam 183 jeśli tak bardzo chcesz wiedzieć, jeśli to nie jest troll z twojej strony to jednak mimo wszystko współczuje

kubala102

Ja współczuje facetowi który interesuje się ile Justin Bieber ma wzrostu :) O fakcie, że nawet poprawnie zdania o tym skonstruować nie potrafisz, już nawet nie wspominając. Nigdzie nie pisałem, że interesuje mnie Twój wzrost. Z pisaniem ciężko, z czytaniem ze zrozumieniem takoż, przykre. I współczucie nic tu nie pomoże.

cxap

Rozumiem że facet nie może interesować się celebrytami oraz aktorami? Zainteresowałem sie pod wpływem twojego komentarza na tym forum. Wiec dowiedz sie że tacy ludzie Robert Downey j r, Johny Depp, Tom cruise, Martin Freeman, Mel Gibson i wielu innych są , to mężczyźni poniżej 1 75 cm wzrostu są oni również aktorami z największą liczbą fanek ale według ciebie nie mogą być mężczyznami , bo mają poniżej j 180...

kubala102

Do tego jeszcze dochodzi Robert de Niro, Al Pacino, wiec całą śmietanka aktorska no ale to nie są mężczyźni...

kubala102

Za mało przykładów, dawaj więcej :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones