Maciej Musiał

6,7
15 653 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maciej Musiał

Tu gra w serialu (i to niejednym), tam w reklamie (też niejednej), a jeszcze gdzieś indziej prowadzi teleturniej (też pewnie niejeden), zarówno w TVP, jak i w prywatnej telewizji. W dodatku nie pojawia się w jakiejś niszowej chale o zerowej oglądalności, tylko w najpopularniejszych produkcjach. Jeszcze trochę, a wyskoczy mi z lodówki! Kto lub co stoi za niebywałą popularnością tego chłopczyka z niebywałym parciem na szkło? Ktoś w jego rodzince (tej prawdziwej, nie ".pl") ma dojścia do wysoko postawionych ludzi w TV i utorował młodemu drogę czy może chodzi o coś innego? Tylko mi nie piszcie, że chodził na castingi i go wybrali, bo tzw. "zwykły człowiek", bez szkoły filmowej, z castingów mógłby się dostać najwyżej do czegoś w rodzaju "Dlaczego ja" albo "Ukrytej prawdy" (nie żebym miał coś przeciwko tym dwóm programom, sam je czasami oglądam).

pilarp

Jego matka jest aktorką, jego ojciec jest aktorem... muszę kontynuować? :) Tak się zaczyna, a potem następne znajomości tworzą się same. Brak słów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones