Maciej Musiał

6,7
15 648 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maciej Musiał

*sarcasm on* Facet w obcisłych, kolorowych rurkach, z kobiecymi rysami oraz w damskich
ubraniach powinien być wzorem dla wszystkich mężczyzn.*sarcasm off*

Scream_filmweb

taka moda dzisiaj

owieczka

To co modne nie zawsze jest dobre.

KalekaMentalny

Moda jest dla ludzi bez swojego zdania.

użytkownik usunięty
Scream_filmweb

Hipsteryzm się szerzy w zastraszającym tempie.

Raczej gejostwo się szerzy, zniewieściali chłopcy , którym wydaje się,że są dziewczynkami.

użytkownik usunięty
ADRIANOS

Do gejów nic nie mam, oni przynajmniej mają na tyle odwagi cywilnej by się przyznać do swojej orientacji, ale ci zniewieściali chłopcy, którzy są hetero, to pożal się Boże. Niedługo normalnego faceta to ze świecą trzeba będzie szukać.

Znaczy takiego co w szeleszczacych dresach i mokasynach pomyka,a i jeszcze myje sie raz do roku no i jego broda siega do kolan bo prawdziwemu mężczyznie golenie jest wspak;). Młody chłopak jest,eksperymentuje ze sobą,z modą,ze wszystkim,takie odwieczne prawo młodości ,więc nie rozumiem po co taka krytyka?? Gdyby byl brzydki pisalibyscie że za brzydki na aktora,a tak piszecie ze nie męski,a kto w jego wieku był taki super męski? Nie popieram krytyki dla samej krytyki,bez sensu to jak dla mnie jest:/ pozdr.

użytkownik usunięty
tojaag

Nie. Normalny czyli taki, który wygląda jak mężczyzna, dba o siebie i swój wygląd, ale bez przesadyzmu, nie przesiaduje godzinami w łazience. Rozumiem, że młodość ma swoje prawa i każdy nosi to co lubi, nic mi do tego.
Po prostu w dzisiejszych czasach czasem ciężko określić płeć młodych osób, które się mija na ulicy. I wcale nie wyolbrzymiam.

Haha szeleszczące dresy :) dawno już ich nie widziałam. Pozdro!

Zgodzę się z tobą że młodzi ludzie (ale w sumie nie tylko) trochę zatracili swoje tożsamości płciowe,trochę poprzez ubiór,trochę za dużo wszystkiego wszędzie,w sklepach,na ulicy,w telewizji,radiu. Każdy pragnie się dobrze ubrać ,faceci zazdroszczą nam pewnie tych wszystkich ciuszków ,fatałaszków,kosmetyków,do twarzy,rąk,nosa ,powiek itp,pewnie dlatego tak się wlasnie dzieje.....eech,gdzie dobre stare czasy kiedy dziewczęta i chłopcy łazili w tych samych ciuchach bo nic innego na półkach nie było....(żartuję,wolę jednak mieć wybór:D) pozdr.

użytkownik usunięty
tojaag

Wypluj te słowa! ;p Ja chce mieć wybór w jaką kieckę się ubiorę, ale fakt za dzieciaka to było fajnie, zakładało się byle jakie dresy, bluzę i sru biegiem na podwórko, to były fajne czasy.

O czy wy piszecie? Obecnie 95% dziewczyn ubiera legginsy (ewentualnie jeansy) + balerinki latem lub legginsy (jeansy) i saszki zimą. Młode kobiety w sukienkach lub spódnicach są na wymarciu. Co do chłopaków to fakt, że co drugi ubiera się obecnie jak pederasta. Pamiętam, że 20 lat temu tacy gogusie jak Musiał nie mieli życia na osiedlu, ani brania u dziewczyn.

użytkownik usunięty
gloszuk

A troszku rozmowa zeszła na boczny tor.
Na co dzień to faktycznie nie widuje się często, raczej zakłada się wygodniejsze ciuchy, ale latem toć to przecież norma, przynajmniej w moich stronach.

gloszuk

Latem jeansy? Legginsy? Gdzie Ty mieszkasz? U mnie w Rzeszowie w lato wszystkie dziewczyny/kobiety tylko shorty i mini!

ADRIANOS

Ale skąd biorą się te trendy? Zresztą nie pierwszy raz w modzie panuje taki trend, wystarczy sobie przypomnieć francuskich arystokratów przed rewolucją

owieczka

Musiał - arystokrata z krwi i kości :D

ADRIANOS

NO TOC ON WYGLĄDA JAK GEJUN Xd

Scream_filmweb

Z tymi ciuchami to racja, ale kobiece rysy twarzy to raczej nie jego wina ;)

steve22

Podpisuję sie pod wypowiedzią wyżej

Scream_filmweb

Tak. Bo nastolatek powinien przecież wyglądać jak facet co najmniej po 30-stce: garnitury, krawaty, zarost na twarzy... Albo jeszcze lepiej - powinien już nosić piwny brzuch, bo przecież wymaga tego polaczkowa norma. Seriously???????????????

xena_4

Bez przesady. Nie ma wyglądac jak Ferdek ale jak normalny chłopak czyli w jeansach albo w dresach i w zwykłych podkoszulkach.

KalekaMentalny

W dresach? No to tak, przecież takie są polaczkowe normy u facetów.
Sorry, skoro od nas kobiet wymagacie, byśmy wyglądały jak z gazet po ostrych photoshopach, to mamy prawo wymagać równie niemożliwego od Was. Cios za cios.

xena_4

Jedyne czego wymagam od kobiet to to że pozwalały mi spokojnie grać na PS3. Wygląd nieważny.

KalekaMentalny

To chyba jesteś jedynym takim wyjątkiem, bo przeważnie spotykam wszędzie facetów, którzy nie odróżniają tego, co widzą w TV i w prasie od rzeczywistości. A co do gier, to nie mam nic przeciwko temu. Pod warunkiem, że nie gra się na nich cały dzień, mając w czterech literach wszystko.

xena_4

Wydaje mi się,że masz jakieś kompleksy bo co wypowiedź to tekst w stylu "polaczkowate".
Jak wszystko jest wg Ciebie takie to nikt Cię tu nie trzyma , pisz tylko na forach w języku angielskim.
Lepiej jest być konformistą i nosić wszystko jak leci wtedy będzie fajnie od gejowskich spodni rurek, po rozmamłane koszulki z dekoltem jak po starszej siostrze.
Dzisiejsza moda mnie przeraża , wszystko co kiedyś było uznawane za szczyt tandety dziś jest wychwalane .

ADRIANOS

Zacznijmy od tego, że ja nie wychwalam stylu Musiała, bo to mija się z moim gustem (wolę facetów bardziej męskich, w stylu rockowych wyjadaczy :P )

A to, że naszych nazywam tak a nie inaczej, to już wina tego, że zagraniczne wyjazdy otworzyły mi brutalnie oczy...

A to, że dzisiejsza moda na facetów jest właśnie taka, to wina przede wszystkim Was - facetów. Sorry, ale jak zaczęliście mieć mega wymagania wobec kobiet, byśmy wyglądały wręcz nienaturalnie perfekcyjne 24/h (dając nam za wzór panienki z rozkładówek po photoshopie), to się nie dziw, że teraz wymagamy niemożliwego również od Was - facetów. Niestety, coś za coś.To się musiało prędzej czy później zemścić w taki sposób.
Zresztą, o czym do cholery tu mowa, skoro Musiał to jeszcze dziecko. Podkreślam - DZIECKO!

Scream_filmweb

Co by na to powiedział Clint Eastwood ?

Scream_filmweb

nowy polski bieber SERIO!?

ModnisiaXd63

To przecież tylko wymysł polskich mediów. Nie przejmuj się tym :)

Scream_filmweb

Zgadzam się całkowicie, i teraz co drugi jest taki jak on. Gdybym zobaczył go od tyłu wziął bym go za dziewczynę... A jego aktorstwo szkoda gadać..

Scream_filmweb

Komletne drewno, gorszy nawet od wampirów że Zmierzchu. Wygląda jak pedał, wszystkie moje koleżanki się w nim kochają tylko nie. Ja nie wiem, czemu wszystkie dziewczyny się w nim kochają. Chyba Clarka Gable', Jamesa Stewarta, Gregory'ego Pecka ani Warrena Beatty nie widziały.;)

Lady_Eowyn

Pewnie nie widziały :D Ale serio to nie jego wina to taki trend , produkt medialny jak wspomniany Bieber czy Miley Cyrus. Narzucają nastolatkom plastikowy wygląd, żeby sprzedać odpowiednie kremy do twarzy, kolorowe spodnie które wymyślił jakiś tam "wielki" projektant i trzeba to "ludowi" wcisnąć, żeby zarobić, albo pomadki ochronne do ust itp. Za moich czasów popularna była muzyka rockowa i wszystkim wciskali ciężkie buty "glany" i skórzane kurtki ,a jak na topie był Bon Jovi to wszyscy chcieli mieć obcisłe spodnie i buty "kowbojki"

owieczka

No, tak, tyle, że kiedyś raczej same gwiazdy lansowały trendy, a dziś marketingowcy im każą się wypromować, by ogłupiałe fanki biegły do sklepu by kupić to, co używają ich idolki. Po prostu straszne, że nie wiedzą, jak firmy nimi manipulują.

Lady_Eowyn

Zgadzam się z Tobą w 100%

Lady_Eowyn

Kompletnie nie umie grac, wszedzie takie samo zachowanie. Niedawno zacząlem ogladac nowy serial Krew z krwi.Patrzę sobie,a tam Musiał.Bez kitu , bez rodzinki w tv i koneksjach nie ma szansy dla innych badziej utalentowanych nastolatków.

TheAmazingPudding

Niestety, takie czasy. Teraz już nie ma Judy Garland i spółki, utalentowanych, którzy od zera pieli się na szczyt bez niczyjej pomocy. Teraz już tylko kolesiostwo.

użytkownik usunięty
Scream_filmweb

To podaj przykład kolesia w jego wieku, wyglądającego wg ciebie jak normalny facet.

Scream_filmweb

Mężczyźni to wymierający gatunek, niestety...

Scream_filmweb

To była pewnie ironia, prowokacja, lub prowokacjo-ironia, bo szczere i dosłowne to, to za cholerę nie było. Męski to może być Johnny Depp, skoro mówimy o aktorach, ale Musiał to po prostu kolejny ładny chłopiec, ubrany wedle najnowszej mody, w ładnym domku bogatych ludzi z kupą makijażu do zdjęć na twarzy. To, co dzisiejsze panienki od 12-16 lubią najbardziej (chociaż pewnie są jakieś wyjątki).

Darkness95

Ja np. jestem w tym przedziale wieku i dla mnie to on jest paskudny i passe. Ale patrząc na moją klasę to tam tylko Musiał i 1D. Zero gustu.:/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones