Maciej Musiał

6,7
15 648 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maciej Musiał

Mówcie co chcecie, ale chłopak naprawdę strasznie inteligentny i skromny, grać też potrafi,
perspektywy na niezłą karierę ma. Żeby wszyscy aktorzy w Polsce tacy byli, to by był raj.

nikike

A właśnie, że zadufany w sobie i sodówka mu odbiła. W sumie nie dziwota przy takich zarobkach w takim wieku...

gotycka

Gdzie, jak, kiedy? Jakiś przykład?

nikike

Dziewczynko, nie zajmuj się sprawami o których nie masz pojęcia, lepiej odrób lekcję. Gość jest totalnie bezpłciowy, mdły, jako aktor bezbarwny, a to, że dziewczyny nie rzygają jak się przysłuchają jego mądrościom, które prawi w wywiadach, to tylko świadczy jak tępe idiotki teraz mamy, wśród pokolenia gimbusów.

Alex303

"dziewczynko" Hm...
"lekcję" Hm...

nikike

A nie masz 15 lat? No to tym gorzej dla ciebie i poziomu, który reprezentujesz sobą zachwycając się jakimś lalusiowatym aktorzyną od 7 boleści, który tylko dzięki temu, że ma tatę aktora dostał tę rolę.

Alex303

Pisanie, że aktor jest dobry i inteligentny nie zaliczyłbym do zachwycania się. Za to takie wylewanie żalów i obrażanie ludzi, którzy go lubią, na pewno zaliczyłbym do jakiejś nieciekawej kategorii.

nikike

Po prostu prowadzę walkę z wiatrakami, żeby polskie kino nie upadło jeszcze niżej, o ile jest to jeszcze możliwe...

Alex303

Musiał na pewno tysiąc razy przewyższa te wszystkie polskie pseudo-gwiazdy pokroju Szyca czy Karolaka.

nikike

Nie widzę większej różnicy, poza tą, że Karolak i Szyc są, mimo wszystko, "jacyś", rozpoznawalni, natomiast Musiał to taki bezpłciowy nastolatek jakich setki w polskich szkołach.

Alex303

Ale się wybił, a inni nie. Karolak i Szyc są nijacy.

nikike

Jezu Kochany, wybił się, bo ma tatusia znanego aktora. Przecież nie z powodu swojego marnego talentu. Ogarnij się dziewczyno, na jakim Ty świecie żyjesz? Układy, układziki... oto Polska właśnie.

Alex303

"dziewczyno" Hm...

nikike

Sorry, stara babo - skoro tak wolisz...

Alex303

"stara babo" Hm...

nikike

Młoda babo? Może jesteś transem, skoro nic ci nie pasuje? Czy facetem? Bo nick jakiś taki kobiecy raczej.

Alex303

Nick bezpłciowy.

Alex303

Ty też masz bezpłciowy.

nikike

Prawda, ale Alex w formie żeńskiej jest bardzo rzadko używane.

Alex303

Ale coraz częściej. Mi się wręcz twój nick bardziej skojarzył z formą żeńską niż męską.

Alex303

ale skoro go lubi to co z tego eby od razu ja wyzywac... zalosne... wcale nie jest mdly..gra nawet fajnie ..

Koszmarxd

Lubi go, bo gra w znanym serialu. Lubiła by każdego nastolatka na jego miejscu. Dzisiaj samodzielne myślenie u młodzieży z nową maturą raczej jest rzadkością.

Alex303

gral takze wfilmie moj biegun -polecam..ma kilka rol procz serialu rodzinka.pl wiec wiesz..xd

nikike

HAHAHAHAHAAHA już to widzę jak Musiał goli się na zero i gra dresa, w dodatku zajebiście, jak jeden z podanych przez ciebie "pseudo gwiazdy"

nikike

Szyc jest fajny

Alex303

Polać mu !

nikike

Skromny? Hehe dobry żart. Za taką mamonę, to i ja potrafię być miły a i wysrać się w TV również mogę

weekendowy_filmowiec

No to dawaj.

weekendowy_filmowiec

Wciąż mam w myślach filmy, seriale dziecięce z lat 60, 70 i 80. Dzieciaki bez wsparcia znanych rodziców, prezentowały grę aktorską na wysokim poziomie. Ale wtedy nie grało się pod kasę, plastiki i wywiady na różowym dywanie. Przyglądając się grze aktorskiej obecnych, modnych ''aktorów'', coraz bardziej dochodzę do wniosku, że wykształcenie w PWST i sam zawód aktora traci na znaczeniu.

nikike

ja tam go lubie

nikike

Tak jest baardzo skromny. Lansuje się na każdych galach, pisze autobiografię. Takim jak on już dziękujemy.

użytkownik usunięty
Rosso17

no raczej. nie wiem, na jakiej podstawie ktokolwiek mógłby stwierdzić, że on jest skromny.

użytkownik usunięty
nikike

Wg najświeższych informacji Maciej M. młody aktor znany z występów w jednym z seriali, został zatrzymany pod zarzutem zdemolowania jednego z warszawskich klubów nocnych. Według relacji świadków w M. po wydymaniu trzech z czterech koleżanek, z którymi przybył do lokalu, wstąpił szał po tym, gdy ostatnia dziewczyna nie zgodziła się użyczyć swego ciała. U M. stwierdzono ponad 2 promile alkoholu. Policja odmawia komentarza w tej sprawie, a Patrick Yoka rwie sobie włosy z głowy.

Spoko.

nikike

Bardzo ciekawe jest to, że użytkownikowi Alex303 nie szkoda czasu na jakże konstruktywną "krytykę" urody i gry aktora oraz obrażanie jego fanów. Ponadto, ten user posiada bardzo "wysoki" poziom kultury...

użytkownik usunięty
nikike

Tak inteligentny, że aż musiał wszcząć rozróbę w nocnym klubie. Co do skromności to no comment. Kolesiowi zaczyna sodówa do łba uderzać.

nikike

Problem w tym że jest pedałem i okropnym aktorem.

nikike

Z tym ostatnim zdaniem to dowaliłaś.Ja osobiscie wolałbym żyć w kraju pełnym Januszów Gajosów;)

Berith7777

*eś
No dobra, ale Gajos to jest bardzo, bardzo nieliczny wyjątek.

nikike

Dobrze przepraszam-"odrobiłes'.
Nie zgadzam sie z "wyjatkiem", mamy mnóstwo aktorów na poziomie światowym.

nikike

To ty sam tego niewidzisz?Od Jerzego Stuhra po Pieczyńskiego.

Berith7777

No ale to jest tylko kilku. Dorociński, Gajos, Stuhr, Pieczyński, Olbrychski, może Linda. Reszta to albo strasznie stare więc zaraz pomrze, albo nie istnieje.

nikike

No przeciez nie bede wymieniał wszystkich;)Jest ich na prawde sporo i wcale polskie kino nie ma sie zle,najwidoczniej ci co tak twierdzą sięgają po same kiepskie i niewymagajace filmy.Pozdrawiam.

nikike

Musiał ''strasznie inteligentny''??!

Strasznie inteligentny to był Newton czy Einstein.

Blau95

Ale co to za porównanie w ogóle? Jaszczurkę do smoka też będziesz porównywać?

nikike

Napisałaś(łeś), że jest strasznie inteligentny. Czy Ty w ogóle wiesz, co to znaczy być strasznie inteligentnym?
Nie mówię, że ja wiem, bo niestety nie jestem geniuszem, ale uważam za wręcz śmiesznie żenujące twierdzenie, że jakiś młody chłopak, który recytuje parę zdań w serialach/ filmach jest strasznie inteligentny.

Nie porównuję Musiała do Einsteina, tylko próbuję Ci uświadomić, jak wiele ich różni. To właśnie Einstein był strasznie inteligentny. Musiał jest co najwyżej mądry.

Blau95

Oj tam, oj tam.

nikike

caly ten post jest o pupie Maryni. Ani sie nie dowiedzialam, dlaczego Musial jest inteligentny ani dlaczego glupi. Ludzie osbie poublizali i tyle. Schemat pseudo-dyskusji na Filmwebie: temat - obrazenie autora tematu (a nie sam temat, ale to szczegol...) - obrazenie obrazajacego badz karmienie troll'a kulturalna odzywka -dalsze dlugie i namietne obrazanie, w ogole nie na temat. Kufa, gratulacje. Poziom na minusie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones