Maciej Musiał

6,7
15 471 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maciej Musiał

żeby z niej nie wyskoczył... AŻ taki rewelacyjny nie jest, żeby go tak wszędzie lansować

oktagon32

Mi z lodówki wyskakuje więcej celebów, Musiał, Kurdej Szatan, Cichopek, Mucha, Mroczki i wielu innych, ale fakt, że ostatnio na topie są właśnie Kurdej i Musiał. Teraz jeszcze doszła nowa odsłona "wspaniałej" zabawy celebrytów pod tytułem Kocham Cię Polsko.

chemas

Niestety. Na szczęście ta Szatanowa to chociaż w miarę ładna jeszcze jest, ale ten Musiał to... no i jeszcze jedna "perełka" - Królikowski...

oktagon32

To on w ogóle jest rewelacyjny?

paw_2

Słuszna uwaga, użyłem tego wiesz, jako eufemizmu:)

oktagon32

To prawda. Pajac z niego a nie Aktor.

Syrenka_96_2

Taka prawda

Syrenka_96_2

To nie jego wina, on musiał

oktagon32

panowie, komentarze żenada...

KROPKA

Maciuś jeszcze niejednemu pokaże że z niego dobry aktor

ARSENDISidm

to czekamy z niecierpliwością

ARSENDISidm

Jedynie co on może, pokazać, to chudą, gołą i nie opierzoną wklęsłą klatkę piersiową, taki typowy "ładny"chłopczyk z bogatej, rodzinki, polski, Bieber, co to się nigdy nie bił w szkole, i do 18 roku życia, jadł tylko płatki z mlekiem jak mu mama zrobiła. Kobiety, takich niestety kochają, Ani z niego aktor, ani mężczyzna, nie byk, nie krowa, taka dupa wołowa. Talent to jedynie do czego ma, to do układania włosów przed lustrem.

Solaris_fw

No i co z tego? Czemu niestety? Ma prawo do miłości. Facet nie musi być macho.

Solaris_fw

Jest normalnym mężczyzną lub chłopakiem bynajmniej.

Solaris_fw

Idź mu to powiedz w twarz jak taki kozak jesteś.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones