Maciej Musiał

6,7
15 610 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maciej Musiał

On nie powinien być aktorem

użytkownik usunięty

Te nastolatki to tak go uwielbiają tylko dla tego bo przystojniaczek. Straszny wymoczek jeśli chodzi o jego aktorstwo. Powinien szybko rzucić i zostać kasjerem w McDonaldsie, gdyż to by była dla niego naprawdę odpowiednia praca.

W pełni się zgadzam.

Niedzielny_Filmowiec

zgadzam się w 100%

wrzos80

Bardzo denerwujący Aktor.

Ja pierniczę ludzie co wy od niego chcecie?? Chłopak ma dopiero 18 lat i się rozwija aktorsko. W rodzince uważam, że gra bardzo fajnie, naturalnie, gorzej przy nim wypada Kożuchowska bo udaje wielką aktorkę i gra z wymuszoną manierą.

Nozix

Kożuchowska i Musiał to po jednych pieniądzach. Aktorzy z nich zerowi, więc porównanie go z nią jest tutaj głupie :)

Nie przesadzaj. Co prawda ma ojca aktora, ale gdyby był "wymoczkiem" toby si nie obronił. W tym zawodzie ma znaczenie wiele rzeczy. Uroda też.

Pocieszę Cię - on nie jest aktorem. Przynajmniej nie pasuje do mojej definicji tego słowa. A że gra w serialach klasy B... cóż, ktoś musi.

Czyżby ból dupy? :)

100% poparcia. Zero totalne.

Człowieku ogarnij się. Na świecie jest wielu gorszych od niego aktorów więc czemu akurat jego się uczepiłeś? Bo odniósł sukces? Jest znany, ma pieniądze i do tego przystojny? Jak jesteś taki zazdrosny to weź się w garść, podnieś dupę i spróbuj coś osiągnąć.
Może i nie jest jakoś niezwykle utalentowany ale ja na przykład nie mam żadnych obiekcji co do jego gry. Moim zdaniem w rodzince gra naturalnie.
"Powinien szybko rzucić i zostać kasjerem w McDonaldsie, gdyż to by była dla niego naprawdę odpowiednia praca."- znasz go, że tak się wyrażasz? Znasz go jako aktora a nie jako człowieka więc skąd możesz wiedzieć do czego się tak na serio nadaje.

użytkownik usunięty
Arya_elda

Nie, no. Kolejny jego adwokat! Ludzie przecież on jest fatalnym aktorzyną! Może i są gorsi od niego aktorzy, ale jest ich pewnie niewielki, ledwie widoczny procent. Jeżeli w "Rodzince.pl" gra naturalnie to ja jestem Abraham Lincoln. On tam wymawia swoje kwestie jakby przez cały czas recytował wierszyk! Poza tym wcale nie jestem zazdrosny i nie chcę być tak miernym aktorem jak Maciej Musiał.

Arya_elda

Zgadzam się! Dlaczego wy tak lubicie komuś podcinać skrzydła? Być może to jest jego pasją i życzę mu, aby był jeszcze lepszym aktorem i żeby się rozwijał.

czekolada92

Gdyby to była jego pasja, to by próbował sił na castingach do szkół aktorskich. Zapewne przeraziło go to, że niemógłby przez rok zarabiać :P A więc super pasja.

Arya_elda

Uważam że takich Mroczków, Cichopków, Łukaszków z m jak miłość, całą tą zgraję z Klanu bije aktorko na głowę(jestem ciekaw czy taki Mroczek byłby wstanie zagrać Powstańca)

Jestem nastolatką, ale nie przepadam za bardzo za nim. Wolę po prostu aktorów doświadczonych, starszych i bardziej ,,wyraźnych" (charakterystycznych), że tak powiem. Może on i się jeszcze rozwinie, ale na razie jest przeciętny.

Strasznie cwaniakowały, nie znoszę takich a dobrego aktora to z niego raczej nie będzie, prędzej zostanie celebrytą i będzie grał w reklamach! tak na marginesie to aktorzy grający w reklamach to straszna żenada.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones