Maciej Musiał

6,7
15 361 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maciej Musiał

Ja uważam, że chłopak się wyrobił - w rodzince gra bardzo naturalnie (pomijam całą formułę serialu), film o Jaśku Meli też mu wyszedł. The Voice of Poland prowadzi bez bufonady. Moim zdaniem, wszyscy hejterzy są po prostu zakompleksionymi zazdrośnikami. Może nie będzie to Boguś Linda albo Andrzej Grabowski, ale do pracy w telewizji się nadaje. Takie moje zdanie i proszę o ewentualne kulturalne komentarze :)

e_w_a_

Zgadzam się w tej kwesti. Nie jestem hejterem, mimo że pewnie sporo mógłbym mu pozazdrościć... gdybym oceniał jego aktorstwo, pewnie skończyłbym zanim bym zaczął, bo to po prostu aktor nie jest. Ale spisuje się jako tzw. "celebryta" i trafia do sporej części ludzi, choćby tych oglądających TVoP.

GF1115

Moim zdaniem po prostu zmieniła się w obecnych czasach definicja słowa 'aktor'. Zwróćmy uwagę, że mamy naprawdę coraz mniej filmów, w których wymagana jest gra aktorska z wyższego pułapu. Jak powiedziałam, nie sądzę, żeby sprawdził się w wymagających produkcjach, ale komedyjki czy programy rozrywkowe na sobotnie wieczory jak najbardziej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones