Maciej Musiał

6,7
15 648 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maciej Musiał

Z początku myślałem, że ten Musiał to musi być dosyć normalnym chłopakiem z pewną dozą inteligencji. Jednak przeklinanie w "Kocham Cię Polsko" (czy to miał być symbol dorosłości), stosowanie się do starszych na "Ty" do dorosłych (kiedyś w Pytaniu na Śniadanie na ty był z Rogalską i Urbańskim) oraz wpisy jakie zamieszcza (spójrzmy się na jego blog) sugerują, że to zwykły aktor, któremu od ilości ról i kasy, której zarabia odbija. Ma duży talent, średni poziom inteligencji (a szkoda) oraz brak kultury (sorry, ale jak 17 latek mówi do starszych o 20-30 lat ludzi na ty, to uważam za chamskie zachowanie). Innym minusem jest fakt, że jak włączę byle serial, to tam się pojawia...

Czelak

moze ci starsi osoby o 20-30 lat pozwolily mackowi mowic na ty? nie wiesz jak on sie zwraca do starszych osub w prywatnym zyciu lub ktorych nie zna

nightbird80

Najlepiej by było, gdyby wcale tak nie mówił, nawet, gdyby ktoś o to prosił. Sorry, ale jakiś szacunek do starszych musi obowiązywać.

Czelak

wiesz ze w niektorych krajak to jest ok mowic na ty osobie ktora ma 18 lat do osoby ktora ma 50-iles tam lat?

nightbird80

W Polsce mówi się na Pan/Pani...

nightbird80

zas sie czepia. cieszysz sie ze nie mieszkasz w polsce to fu.k u. przetlumacz sobie

nightbird80

mmm moze pomiedzy slawnymi jest taka subkultura ze mowi sie na ty?

Czelak

No to wyobraz sobie czlowieku,ze jedynym krajem,w ktorym mlodsi zwracaja sie starszych Pan Pani jest Polska!!!W kazdym innym normalnie rozwijajacym kraju uzywa sie tylko i wylacznie imion-po to je do mamy

klaud1a84

Serio? Zobacz jak się zwraca do innych w Japonii. Tam zwrotów grzecznościowych używasz nawet w stosunku do starszego rodzeństwa.

klaud1a84

Ja nie wiem jakich ty miałeś nauczycieli w szkole ale ,,na ty" do osób starszych to się zwraca tylko po angielsku ;)

nightbird80

osub?? widze ze ortografia dopiero w nastepnej klasie, u macka tez

pooomen

a ty czemu sie wysmiewasz, dziecinko? z kad ty znasz mnie? dlaczego myslis ze ja meszkam w polsce? Bac szczesliwy, ze umiem pisac po polsku, bo ja nigdy nie uczylam sie pisac po polsku.
ja mysle ze ciebie rodzice zle wychowali

nightbird80

dziecinko??

pooomen

tak, tylko dzieci smieja sie z bledow innych, zreszta twoje imie pasuje do ciebie, dlatego ze poo po angliesku znaczy lajno

nightbird80

możne jeszcze tego nie wiesz ale to nie moje imię. a ty i twój idol jesteście siebie warci. brakuje wam do szczęścia chyba tylko Dody

pooomen

ale to jest twoja ksywka. z kad wiesz ze maciej jest moim idolem?
zreszta, dlaczego ja sie kluce sie z idiota, i trace czas, który moge cos innego i lepszego zrobic

nightbird80

idiotow to sobie w domu poszukaj hamie!!

pooomen

0.0 ale kultura w polsce, ciesze sie ze tam nie mieszkam

nightbird80

proszę przestańcie a Maciek jest OK

nightbird80

Slaby masz iloraz inteligencji,skoro wypisujesz takie rzeczy publicznie i obrazasz ludzi,wyczuc tu mozna ograniczenie emocjonalne ...

klaud1a84

a ty zauważyłaś ze to jest przedawnione i stare? Ostatni post był 27 czerwca, a dzisiaj jest 31 sierpień, czyli ten temat zakończył się około 4 tygodnie temu. na to wygląda ze moja inteligencja dorównuje twojej.

nightbird80

oczywiscie,ze zauwazylam-nie zmienia to wcale faktu,ze obrazasz ludzi publicznie na forum tylko po to,zeby sie dowartosciowac

klaud1a84

a ty to co? dogryzas mnie, bo checes sie czuc dowartosciowana?

nightbird80

w zaden sposob mnie to nie dowartosciowuje,zauwazylam ze jestes bardzo negatywnym i nieszcezsliwym czlowiekiem-nie mam juz nic do dodania,skoro sprawia ci przyjemnosc obrazanie ludzi to baw sie dalej ...aczkolwiek jest to bardzo smutne

klaud1a84

no na to wygląda ze ty sama nie masz nic lepszego do roboty, niż czytać forum i wychowywać innych. pokaz mi inne forum gdzie obrażam innych
wiesz ze jakbyś nie zaczęła to ta dyskusja by nie miała miejsca?

Czelak

Wg mnie też nie jest za wybitny i nie bedzie długo męczył swoja prymitywna 'gra' aktorska

Czelak

co racja to racja

Czelak

To że Tobie niepodoba się jego zachowanie i jego role w serialach to nie znaczy że inni go nie lubia.

nieznajoma97

Dzięki siostra, że mi chwalisz się swoimi wpisami. Następnym razem zamiast pisać na Filmwebie, to weź się do roboty.

Czelak

Zgadzam się. Gdy zobaczyłem go w programach kręconych "na żywo", nie produkcjach fabularnych, okazało się, że woda sodowa powoli strzela mu do głowy.
A co do reszty, można jeszcze dodać, że Musiał pojawił się u Wojewódzkiego w jego programie. Niezależnie od tego czy Kubę lubimy, czy nie, trzeba przyznać, że to człowiek bardzo inteligentny, po Michale przejechał walce i robił z nim co chciał. Chłopak nie miał szans i chyba nie do końca wiedział na co się pisze.

pangratt

Ten Musiał wiedział, na co się piszę. No cóż, sława...

Czelak

Musial idealnie trafil bo u nas nie bylo takiego nastolatka ktory mialby potencjal na bycie w telewizji i w filmach.

Czelak

Ogólnie zazwyczaj gardzę gwiazdami i pluję na nich, ale musiał przyzwoicie zdał maturę chociażby a nie jak średnia polakuw, inteligencję ma powyżej przeciętnej.

Aluminium350

polakuw? I Ty śmiesz komuś wypominać poziom inteligencji?

veroni_2

zamilcz kórwo

Aluminium350

Brawo, nie dość że analfabeta to jeszcze burak i prostak :)

Czelak

Dla mnie to zwykły chłopak, którego lansują aż do zemdlenia

Czelak

Zgadzam się, że teraz jest jakaś mania z serialami, w których on gra. Lansują go jakby był wybitny...
A co do występu w "Kocham Cię Polsko" i jego przekleństwa, uważam, że najzwyczajniej w świecie mu się wymsknęło. Bez przesady, to nie był symbol dorosłości. Myślę, że młodzież gimnazjalna używa gorszych wyrażeń.
A mówienie do starszych prezenterów "na Ty" to nie wyraz braku szacunku. My widzimy tylko to co jest w programie, a oni przecież rozmawiają ze sobą zanim wejdą na wizje, jeżeli ich znał i miał przyzwolenie, żeby do nich mówić po imieniu to nie widzę przeszkód, żeby miał tak nie robić...
Inteligencję trudno ocenić, jeśli się z nim nie rozmawiało, ale na pewno jest już w nim trochę gwiazdorzenia. Zdziwiłabym się, gdyby był całkowicie normalny grając od dzieciństwa w filmach i serialach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones