Maciej Słota

6,9
699 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maciej Słota

Rola Stanleya w "Mayday" - majstersztyk :D
To tylko potwierdza moją teorię, że aktora najprzyjemniej ogląda się w teatrze. Pan Maciej Słota
bije na głowę wszystkich.
Jeśli ktoś ma tylko możliwość, to bez wahania niech się wybierze do Teatru Bagatela. I pierwsza, i
druga część sztuki jest genialna.

Goszka_

Właśnie wróciłem z "Mayday" i widziałem tego aktora w akcji. Jego Stanley był wg mnie antypatyczny, ordynarny i prostacki. Widziałem ten spektakl po raz trzeci i w wykonaniu Pana Słoty Stanley odpowiadał mi najmniej. Najbardziej podobał mi się w tej roli Jerzy Bończak w teatrze Kwadrat.
Natomiast, żeby tak bardzo nie krytykować, to dodam, że bardzo lubię rolę Pana Słoty w filmie "Hi Way". Możliwe, że ten aktor jest stworzony do ról odpychających zarozumialców. Andrzej taki być powinien, ale Stanley Gardener w mojej opinii nie.

Newerherdow

Cóż, mnie się jego rolą w "Hi Way" nie podobała, być może dlatego, że uważam ten film za koszmarny. Poniżej godności zarówno kabaretu Mumio, jak i pana Słoty.

Goszka_

Oj, od razu koszmarny. "Hi Way" jest specyficzny. Na pewno nie jest żenujący. Twórców cechuje pewien mało popularny rodzaj poczucia humoru, oparty na wyczuwaniu głęboko ukrytego absurdu. Ja nie pękałem ze śmiechu, ale uśmiechałem się wielokrotnie, nawet oglądając ten film po raz trzeci.

Newerherdow

W Hi way pokazał się z dwóch stron ciekawie. Jako pewny siebie biznesmen, Andrzej, działający w życiu ,,metodą lasera '' i jako nieudolny Andrzejek. Film ten uwielbiam i wracam do niego co jakiś czas, odkrywając nowe walory. Rola pana Słoty dwojako więc dobra. Aktor przykuwa uwagę.

Goszka_

Właśnie wróciłam z teatru Bagatela i po prostu jestem oczarowana Bobbym! :D Według mnie najlepsi byli Bobby i Stanley! :D
"Ooo, mała orgietka?"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones