Maciej Strzembosz

5,9
191 ocen scenariuszy
powrót do forum osoby Maciej Strzembosz

Jak chcesz być poprawny politycznie to se nakręć kolejny film o Wojtyle, a Klossa zostaw w spokoju.

Sanderus

A poza tym to w rodzinie już wszyscy zdrowi - polecam udanie się do psychiatry, albo jeszcze lepiej od razu do szpitala, byle tylko w jedną stronę. Owa sugestia [by nie było wątpliwości] tyczy się zresztą obu małpoludów [do ludzi wszak wam bardzo daleko].

cOOba

O widzę katolickie miłosierdzie zawarte w słowach kolegi "do szpitala, byle tylko w jedną stronę". A dlaczego nie od razu do kostnicy? Jezus byłby dumny z takich wyznawców gdyby nie to że nie żyje od jakichś 2000 lat.A poza tym jeżeli ktoś o panu Wojtyle pisze inaczej niż "ojciec święty" to od razu w twoim katolskim mniemaniu musi być chory na umyśle? Zresztą po co ja to piszę. Zaraz w swojej miłości bliźniego ześlesz na mnie wszystkie plagi egipskie, a potem wyskoczysz z cytatem biblijnym jak to Jezus nie pokój, a miecz na ziemię przynosi.

Sanderus

co masz to zarzucenia Ojcu Świętemu ????

zmień forum i słuchaj nadal Cannibal Corpse

Sanderus

A kto ci wogóle powiedział, że ja każdego człowieka darzę szacunkiem, czy miłosierdziem zwłaszcza - odpowiem więc - NIE, nie każdego, a na szacunek u mnie trzeba sobie zasłużyć - nie okazuję szacunku każdemu tylko dlatego, że jest 'taki sam jak ja'! Więcej nie chce mi się pisać n/t temat, bowiem do ograniczonych ludzi i tak nic więcej nie dotrze !

cOOba

No to co z ciebie za katolik? Jezus nie byłby dumny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones