Maciej Zakościelny

Maciej Gracjan Zakościelny

7,0
17 244 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maciej Zakościelny

Najbardziej to mnie dziwi jego 24. miejsce w top 100! Jest wyżej niż takie talenty jak Jean Reno, John Malkovich, Natalie Portman, Jodie Foster. To jest na prawdę chore.

PaulaPaula

zgadzam się w 100 procentach, jezu chore fanki oceniają jego wątpliwą urodę, a talentu ZERO. Pozdrawiam

blablajga

tak naprawde o tym jake miejsce bedzie zajmowal w 100 o ile wogole bedzie je w niej mial zadecyduje to czy bedzie dobrym aktorem a na razie to zagral w kilku miernych sarialach i jednym filmie co o niczym nie swiadczy... tak wiec poczekamy zobaczymy...

PaulaPaula

Bo teraz jest szał na Zakościelnego, na Małaszyńskiego i wszystkich tych podobnych, wiec sie nie dziw :P Ale niedługo ten szał minie i szybko znikną z top 100 ;) Pozdrawiam.

Angel_a

Tak włąsnie jest... za rok, czy dwa wyskoczy następny amant i znowu będzie wyżej od Garego Oldmana. I ja znowu będę kopał swój komputer.

Szem

hahaha a wiecie co jest najlepsze???? Że ja już kiedyś tu poruszyłem ten sam temat (z 4 miesiące temu), ale jakimś dziwnym trafem ktoś go ununął... Zakościelny jest żałosny

PaulaPaula

Wiecie co, jest jedna rzecz, która mnie pociesza. Za parę miesięcy na naszej top 100 nie będzie już takich pseudo-gwiazd jak Zakościelny, a te największe wciąż pozostaną :)

PaulaPaula

niebyłbym taki pewien na twoim miejscu, jak na razie to tylko i wyłącznie przez twoje wypowiedzi zieje zazdrością i negatywnymi emocjami, a koledze powyzej ktory kopie swoj komputer zalecalbym odstawienie netu na jakis czas, to na tyle:D

Yokichi

Dear Yokichi!

Negatywne emocje, owszem, ale jaka zazdrosc? Czy naprawde myslisz ze ktos by sie tak ponizal, zeby dopiec Zokoscielnemu?

Odpowiedz brzmi: NIE!

To raczej rodzaj zazenowania, zrezygnowania, ogolnego zawiedzenia poziomem polskich kinomanów (podejrzewam ze glównie kinomanek).

A co do mojego wyzywania sie na wlasnym komputerze, to nigdy nie mialo to miejsca :)
Sarkazm!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones