Maciej Zakościelny

Maciej Gracjan Zakościelny

7,0
17 244 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maciej Zakościelny

Hej słyszeliście, że Maciej Zakościelny ma wziąść udział w 3 edycji Tańca z gwiazdami ale to nie jest nic pewnego i sama chciałabym się dowiedzieć czy nie jest to plotką. W edycji tej jak słyszałam ma wziąść udział również Paweł Małszyński, Borys Szyc i jeszcze kilka sympatycznych osób;)pozdrawiam;)

Freedianka

naprawde?? ale fajowo by było! ogladaność by była chyba 5 mln! jak bedziesz cos więcej wiedziała to pisz

Freedianka

Oooooooo.... wyobrazacie sobie Maćka wywijającego tyłkiem w rytm gorącej samby? :D

użytkownik usunięty
Angel_a

Ja miałam nadzieję że już w drugiej edycji będzie...fajnie by było,szczególnie że to mój ulubiony program i ulubiony aktor=)

Freedianka

Ja słyszałam, że to nieprawda jednak... podobno zapytano gdzieś (chyba na chacie jakims ;)) niedawno Maćka o udział w TZG, na co on odpowiedział, że nawet nie dostał takiej propozycji... szkoda ;)

Freedianka

Mam nadzieję, że to prawda! Ten facet jest cholernie przystojny. Jeżeli będzie tam tańczył, to sama im nabiję te 5mln oglądalności =))))) (Wiem, ze to niemozliwe, ale fajnie brzmi.)
Pozdrawiam!

Julia_1986

OBy wzial :D- nagralbym chyba wszystkie odcinki z jego udzialem- on poprostu musi byc w TZG!!!!!

malaMi

Niestety maćka nie bedzie w tancu z gwiazdami:/ szkoda dzieki niemu ogladalnosc napewno by wzrosla:) a to jest lista uczestnikow 3 edycji:

Renata Dancewicz
Joanna Koroniewska
Joanna Jabłczyńska
Aleksandra Kwaśniewska
Aneta Kręglicka
Rafał Cieszyński
Rafał Mroczek
Paolo Cozza
Robert Rozmus
Tomasz Stockinger

nie wiem czy to pewne znalazlam to na jakiejs stronie.

mimi_k10

co????????? KWAśNIEWSKA???? MATKO! co ona tam będzie robić?? przecież to stara baba! jak nic! jeszcze taka brzydka! fuuuuuuuj

użytkownik usunięty
hanuella

To jest córka Kwaśniewskich,a nie ex I dama

a no tak! zapomniałam! przecież tamta to jola! ale przeciez nikt jej nie zna!

hanuella

To jest dobra lista - została dziś wydrukowana w Fakcie.

Naley

Maciek pewnie nie chcial sie zgodzic na udzial w TZG bo wiedzial ze tanczyc nie umie i by sie skompromitowal coz lepszy jest w walkach ;)

malaMi

ja slyszalam że będzie też kukulska. ale może źle.
wiem że b ędzie:
Koroniewska
Kukulka
Kwaśniewska
i chyba m. zakościelny

malaMi

ja slyszalam że będzie też kukulska. ale może źle.
wiem że b ędzie:
Koroniewska
Kukulka
Kwaśniewska
i chyba m. zakościelny

Freedianka

Właśnie też przeczytałam ,ze nie bedzie Maćka w Tańcu... a szkoda! Ale mogę sie założyć ,ze jak by występował w w tyn programie to dotarł by daleko nawet gdyby ruszał się jak kij od miotły;) a oczywiście z wiadomych powodów;) pozdrawiam;)

Freedianka

Oto pełna lista uczestników trzeciej edycji "Tańca z gwiazdami" :

1. Renata Dancewicz ("Na Wspólnej")
2. Joanna Koroniewska ("M jak miłość")
3. Joanna Jabłczyńska ("Na Wspólnej", "Nigdy w życiu")
4. Aleksandra Kwaśniewska (córka byłego prezydenta)
5. Aneta Kręglicka (Miss World'89)

6. Rafał Cieszyński ("Pierwsza miłość")
7. Rafał Mroczek ("M jak miłość")
8. Paolo Cozza ("Europa da się lubić")
9. Robert Rozmus ("Bulionerzy")
10. Tomasz Stockinger ("Klan")

Pozdrawiam i zapraszam do mnie:)

Freedianka

ludzie zakoscielny tanczyc nie umie ja go bardzo lubie ale widzialam jak ona tanczy uuu kicha

Freedianka

A ja wiem, że w 3 edycji "Tańca z Gwiazdami" będzie Tatiana Okupnik.
Wyczytałam to na stronie "Tańca z Gwiazdami" na onecie. I ona chyba będzie tańczyć z Maserakiem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones