Maciej Zakościelny

Maciej Gracjan Zakościelny

7,0
17 244 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maciej Zakościelny

On jest 100 razy lepszy niż Brad Pitt. Tamten to się tylko sobą podnieca i uważa że jest cool a Maciek jest zupełnie inny. Nie uważa siebie za jakąś cool bombę chociaż nią jest. On jest po prostu ideałem a w "kryminalnych" i "tylko mnie kochaj" zagrał rewelacyjnie. a co do panów którzy piszą o nim chamskie żeczy to ja uważam że wy po prostu jesteście zazdrośni!!! ciekawe który z was umie tak zagrać swoją rolę albo który tak bosko wygląda? najpierw zastanówcie się nad tym jacy wy jesteście a dopiero krytykujcie innych

pincia

skad wiesz, ze nie uwaza siebia za sex bombe? a moze w rzeczywistosci jest zadufanym w sobie dupkiem? skoro jest wedlug ciebie tak swietnym aktorem, jest mozliwe, ze tylko udaje, gra takiego skromnego. poza tym madia tez manipuluja wizerunkiem.
nie przepadam za brad'em pitt'em, ale mimo wszystko nie uwazam zakoscielnego za lepszego aktora od niego. brad ma wieksze doswiadczenie, i zagral w paru bardzo dobrych filmach. a macius? ma na koncie pare nedznych seriali i jeden plytki film, nagrany dla takich tepych cip jak ty.
nienawidze, kiedy ktos mowi mi, ze nie lubie jakiejs osoby tylko dlatego, ze jej zazdroszcze. czyli analogicznie, lubie kogos, bo jest np. brzydki i glupi- nie mam mu czego zazdroscic, moge mu najwyzej wspolczuc. nielubie pameli andeson, bo ma 'piekne' piersi, czego jej zazdroszcze. uwielbiam depp'a bo jest najbrzydszy na swiecie i jest fatalnym aktorem.
a ciebie nienawidze, bo jestes GENIUSZEM! zeby napisac 'rzeczy' przez "ż" to naprawde trzeba miec glowe nie od parady. w zyciu nie przyszloby mi to do glowy. naprawde zazdroszcze ;(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones