Maciej Zakościelny

Maciej Gracjan Zakościelny

7,0
17 223 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maciej Zakościelny

Czy ktos zna jego e-mail, albo jakis inny kontakt do tego boskiego faceta :)

dziunia_15

CZEŚĆ, PRZECZYTAJ TO PROSZĘ
Ja mam na imie Kaśka i chce zdawac do Akademii Teatralnej. Marze o tym zeby się tam dostać Chociaz mam dopiero 16 lat to myslę o tym naprawdę poważnie. Od wakacji wszedzie szukam adresu korespondencyjnego do tego boskiego faceta. Chciałabym zapytac go o egzaminy do Akademii i o nauce w tej szkole (sam ją skończył) i tez o inne rzeczy :) . Napisalam do 3 gazet z pytaniem czy nie maja czegos takiego (nie pomysl ze przesadzam ale bardzo mi na tym zalezalo moze juz nie az tak strasznie jak teraz ale teraz tez mi zalezy).Nigdzie jednak czegoś takiego nie znalazłam. Proponuję połączenie sił. Może razem uda nam się coś takiego znależć. Znalazłam oficjalną stronę M.Z. , chyba coś takiego www.maciejzakoscielny.ifilm.pl jakoś tak nie pamiętam dokładnie i tam na dole strony pisze Kontakt i mail ale tez nie pamiętam dokladnie jaki. Napisalam wiadomość, szczesliwa wyslalam . Potem odbieram w swojej skrzynce mailowej jaką wiadomość po angielsku od "mail delivery system" cos tam pisalo ze moja wiadomosc nie zostala dostarczona i wrocila do nadawcy . Tak jest za każdym razem jak próbuje. Nie wiem czy to coś z tym mailem jest cos nie tak czy z moim komputerem (ale arczej z tamtym mailem bo moge normalnie wysylac inne maile np. na strony Magdy.M.). Bardzo mi zalezy na tym mailu pewnie tak jak tobie. Ale tutaj nawet jakby ktos coś takiego mail to i tak nieda (ale nie wierze zeby i tak ktoś miał....). Musimy poradzic sobie same. Napisz prosze do mnie i sprawdz sama ten mail, jak znajde to podam ci dokladny adres tej strony - ale mozna znalezc w googlach.

Bardzo Cię pozdrawiam.

Kaśka z Wieliczki

dziunia_15

Powiem wam tak nie znam Maćka osobiscie choć mam taką możliwość, bo moja sistra chodziła z nim 8 lat do szkoły podstawowej nr7 w Stalowej Woli. Mieszkam w stalówce i moja siora ma kontakt z Maćkiem, ale z tego co wiem to on na tę stronke nie włazi i podobno jest z niego troche zarozumiały koleś.No i ,że zrobiła się z niego straszna dupa, a nie facet.Podobno jego starszy brat jest także przystojny ale o wiele fajniejszy.Na koniec powiem że rok temu podczas pobytu w domu rodzinnym w Stalowej Maciek przyszedł na trening karete do mojej grupy ,a ja miałam pecha i właśnie wtedy nie poszłam na trening no mi się nie chciało.Teraz tego żałuje strasznie bobym z nim pogadała boby mnie napewno poznał bo jestem bardzo podobna do siory. To na tyle meila nie znajdziecie bo po 1 jest chroniony przed bzdurami ,a po2 on swojego prywatnego nie podał by na forum.

Goha_17

Ale masz super!!! Słuchaj czy rozmawialas z nim kiedyś??? Ja bardzo bym chciala dostac jakis kontakt do niego. Nawet nie wyobrazasz sobie jak bardzo chcialabym kiedys się z nim spotkac...Jak sądzisz:czy byloby mozliwe cos takiego zeby się z nim spotkac i pogadac jak przyjedzie tam do siebie do Stalowej Woli? Nie jestem kolejna napalona jego fanka- nawet tak o mnie nie mysl-poprostu zalezy mi na tym by zdac do szkoly teatralnej, a sadze ze taki zdolny aktor jak on moglby wiele doradzic zwłaszcza ze tez chodzil do tej szkoly, do ktorej ja chce isc...
Krakow nie jest daleko od Stalowej Woli. Bardzo chcialabym zeby takie spotkanie bylo mozliwe, tylko trzeba by bylo je umowic za czyims pośrednictwem...Ja slyszalam ze on kiedys mowil ze nieraz rozmawial ze swoimi fanami-umawial się z nimi gdzies tam do kawiarni zeby pogadac.HJa chce jak najlepiej przygotowac się do egzaminów i do tego zawodu, dowiedziec sie co jest waznie, na co trzeba zracac szczególna uwagę...Tylko potrzebuję kogoś pomocy...


Prosze Cię napisz co o tym sądzisz, albo do mnie na bloga albo tu,

Pozdrawiam

Kaśka z Wieliczki

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones