Maciej Zakościelny

Maciej Gracjan Zakościelny

7,0
17 244 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maciej Zakościelny

mi się nie zdaje, żeby m. zakościelny podkladal glos do tego w harrym potterze. specjalnie jeszcze raz oglądalam ale nie uslyszalam podobieństwa. nie wiem, może mam kiepski sluch albo ktoś, kto napisal to, pomylil się. czy móglby ktoś mi powiedzieć która z wymienionych opcji jest poprawna???

Avada_kedavra

Ja też jak o tym uslyszałam to się zdziwiłam , bo po oglądnięciu nie słyszalam jego głosu tam. Ale potem włączyłam kasetę drugi raz i rzeczywiście to jego glos!!! Trzeba się bardzo wsłuchać jak ten gość z autobusu mówi, ale da sie usłyszeć w tym glos M.Z. Fakt, że ten głos jest bardzo dziwny i jakby troszkę zmieniony, ale to z pewnością jego głos. Szczerze mówiąć to kiepsko mu wyszedl ten dubbing. Tak sztucznie i nienaturalnie. Ale ogólnie to jest dobrym aktore,m

Pozdrawiam.

P.S.To dziwne ze jak się ogądnie HP za pierwszym razem to się nie da dosłyszeć kto ten głos rzeczywiście podklada....

Avada_kedavra

Tak, Zakościelny podkładał głos do Stana Shunpike'a. Według mnie to jedyny jego udany występ jeśli chodzi ogólnie o filmy, bo słaby jest... :/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones