Mackenzie Lintz

Mackenzie Porter Lintz

6,2
594 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mackenzie Lintz

kto ja w ogole wybral do roli norrie, dziewczyna ma tak wkurzajaca morde i zachowanie, ze sie jej ogladac nie da

arto666

zgadzam się, jej wygląd jest dość dziwny mogli już zatrudnić kogoś ładniejszego i z większym dorobkiem filmowym w również pasującym do roli wieku. Np Kathryn Newton

Zetnakatel

podejrzewam, że ta Mackenzie (co to w ogóle za imię ? :D) została zatrudniona bo ma plecy, czyli ktoś z rodziny "robi w holiłudzie" i ją tam przepchną..

Zetnakatel

dokładnie tak jak mowisz, ma matke aktorke

Zetnakatel

Są różne gusta. Ale oczywiście w filmie każdy musi grzeszyć urodą jak z argentyńskiej telenoweli. A już zarzut, że została "zatrudniona bo ma plecy" jest śmieszny. Przecież większość aktorów jest tak zatrudniana.

skalp_el

Nie, nie każdy musi być piękny, ale jakieś normy powinny być zachowane tak ? Tym bardziej, że są aktorki w podobnym wieku które grają lepiej jak równiez mają większy dorobek filmowy. Więc pomijając kwestie wyglądu całkowicie, zatrudnienie tej aktorki było błędem.. chyba że ktoś chciał oszczędzać jak się da I nie, większość aktorów nie jest zatrudniona po znajomości ;)

Zetnakatel

"Jakieś normy powinny być zachowane"... Rasizm w czystej postaci. Jeszcze napisz, że powinny mieć aryjską urodę.
Czy to znaczy, że nie oglądasz filmów, w których grają brzydcy aktorzy, albo aktorzy, którzy nie mają dużego dorobku filmowego? Dobrze, że producenci i reżyserzy nie myślą tak jak ty, bo taki Steve Buscemi nie miałby szans na karierę. Umówmy się, że ten serial nie zebrał jakiejś aktorskiej śmietanki i gra Mackenzie Lintz nie różni się specjalnie od gry takiej Britt Robertson, czy innych aktorów. Nie wiesz także czy większość, czy mniejszość aktorów jest zatrudniana w Hollywood po znajomości, ja też tego nie wiem, ale normalnym jest dla mnie fakt, że skoro matka była aktorką, to córka poszła w jej ślady. Może po znajomości dostała rolę, może nie, tego nie stwierdzisz. Też poszedłem w ślady mojego ojca, uważam, że jestem dobry w tym co robię i myślę, że inni też by tak stwierdzili, ale nazwisko mojego ojca w niczym mi nie pomogło, a nawet zdarzyło się, że zaszkodziło.

skalp_el

jaki rasizm, pogięło kogoś, po prostu w tej formie to paszczur straszliwy, ktoś jej zrobił krzywdę wyrwał brwi umalował jak jakąś prostytutkę, dał na koniec w dziób, by był wiecznie skrzywiony i tak jest "aktorka"

Zetnakatel

Nie skończyłem zdania :) ...że zaszkodziło, bo niektórzy myśleli sobie: "o tatuś mu załatwił". I musiałem przez to harować i uczyć dwa razy bardziej niż reszta. :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
arto666

Mamusia "postarala" sie zeby cala czworka zostala aktorami. Mackenzie (ktora najpozniej zaczela swoja kariere filmowa) ma jeszcze mlodsza siostre Madison (14 lat) oraz dwoch mlodszych braci Matthew (12 lat) ktory zagral juz w 12-stu filmach i najmlodszy Macsen (8 lat) ktory mimo swojego mlodego wieku zagral juz w 5-ciu.

arto666

Nie mam pojęcia. W książce Norrie jest jeżdżącą na desce chłopco- dziewczynką a w serialu z niej jakąś lafiryndę zrobili. Ogólnie nie warto sobie zawracać głowy tym gównianym serialem.

arto666

to miał być film o zombi, zmienili plan, ale ona już została,

a zachowanie to ma być typowe zachowanie nastolatki from usa

Andrrzej

Mnie też ona wkurza od poczatku serialu ;/ Gra beznadziejna ciagle krzywa morda , mogli wybrać kogoś innego do tej roli

sauros

KOSZMARNA. Od samej kopuly wieksze jest tylko jej czoło. W sumie to mogliby jajo do jej łba schować i problem byłby z "glowy", hehe.

Tomashi_2

O wy piękni z super ciałami ale bez mózgów... Każdy człowiek jest inny i inaczej gra/wyraża emocje, inaczej chodzi i mówi itp...
Oceniacie jej wygląd?? Moim zdaniem ładna dziewczyna i potrafi dobrze zagrać. Ale na filmwebie mnóstwo jest "idealnych" krytyków i znawców sztuki filmowej...Zauważcie to, że ktoś dostaje rolę bo "spełniał" warunki i wizję reżysera a nie wasze...
Poza tym może właśnie w taki sposób Mackenzie i inni mają w taki sposób odgrywać swoje role? Tego nie wiecie a wypowiadacie się jakbyście pozjadali wszelkie rozumy. Żal mi takich ludzi jak 90% na filmwebie...
Mój znajomy np. nie obejrzy serialu jeśli nie ma na fw oceny 7.6... Żałosne...
Inny z kolei oglądając film, "rozbiera" go na czynniki pierwsze i zamiast wgłębić się w treść filmu analizuje wszystko.
Grę aktorów, muzykę, scenografię i głównie efekty. I dużo osób tak robi. I po kiego grzyba? Ja oceniam film nie zastanawiając się nad tym czy efekty były super i czy głowny bohater ma wysokie czoło...
@sauros... Ciekawe jaką ty masz krzywą mordę... Nie oceniaj ludzi po wyglądzie, bo można by pomyśleć, że jesteś zapatrzonym w siebie narcyzem i metroseksualistą...

Severus666

Pomjając wygląd to bardzo słabo gra. No daj spokuj, przeciez to widać. A na filmwebie nigdy nie patrze na oceny, bardziej na komentarze.

arto666

Nic dodać nic ująć. Doszło już do tego, że przewijam sceny w której ją pokazują i ma jakieś kwestie

arto666

Wybrali ją idealnie. Jej wygląd doskonale pasuje do tego jaką prezentuje osobowość. Jest zwyczajnie buntowniczą nastolatką i trochę outsiderem, więc nie pasuje do niej pospolicie piękna uroda, tylko oryginalna i charakterna twarz. Cała jej twarz mówi "jestem wyszczekana i pyskata", moim zdaniem lepiej nie mogli wybrać.

arto666

Mnie też wkurza od samego początku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones