MadonnaI

Madonna Louise Ciccone

6,9
2 688 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Madonna

Wiecie ze w piosence 'sorry' Madonna w pewnym momencie mowi 'przepraszam' :D To mile...Nie uwazacie??Uwazam ze jej nowy Album jest fajny i udowadnie ze ma Ona nadal wielki talent:)
Pozdrawiam
P.S. Czy ktos nie wie przypadkiem kim jest jeden z jej tancerzy??Znaczy jak sie nazywa??:P Ten w dluzszych wloskach...Wedlug mnie BOSKI!!:D

Lara810

Ale ty jesteś zorientowana !!! To że mówi po polsku "przepraszam" wiadomo od 4 miesięcy. A co do tego tancerza to musiałabyś pokazać mi którego masz na mysli to bym ci wtedy powiedziała jak się nazywa www.madge.blog.onet.pl - to mój blog

Petronilka

ten tancerz to Daniel 'Cloud' Campos
niezły jest ale lepszy jest Mirhan :D
mmm....Mihran.....:D:D:D

Lara810

onie nie gada przepraszam... tyklo po sląsku przepraszom

Ewka85

ja tam nic polskiego nie usłyszałam-prędzej wyczuwam francuski nutki: "prze-praszą" :P

nighta_day

Daniel 'Cloud' Campos jest świetny,jakby ktoś nie wiedział który to podaje strone http://justjared.blogspot.com/2005/11/daniel-cloud-campos.html [justjared.blogspot.com/...] jestem pewna że Madonna miała/ma na Daniela ochote:) chłopak ma 23lata troche za młody dla niej:Pale Madonnie to nie przeszkadza.

ja też nie usłyszałam 'przepraszam' tylko jakieś 'prisze- praszni'

Ewka85

Pisie paraszum, a nie 'przeproszom' ;D



Za krótki

Lara810

Ja tez nie usłyszałam tego "przepraszam" ale jak teraz sie wsłuchałam w słowa to rzeczywiście jest tam cos w tym stylu :P

Sharis

Teraz mamy oficjalny dowód, że jest to rzeczywiście polskie "przepraszam": W najnowszym albumie największych przebojów pt. "Celebration" można znaleźć okładkę płyty jako mały plakat. Gdy się przyjrzymy owemu, to stwierdzimy, że widnieją na nim fragmenty tekstów piosenek zawartych na płycie. I to właśnie tu, w prawej górnej części czoła Madonny, widnieje "Przepraszam (Polish, 'I'm sorry')". Czyli wszystkie wątpliwości rozwiane :)

Sharis

Nie tylko "coś w tym stylu", ale faktycznie powiedziała tam po polsku "przepraszam". Mówili o tym wówczas w radiowej "Trójce", dodając, że jeszcze jednym akcentem polskim jest okładka do owego singla, który jest autorstwa jakiegoś polskiego studenta. Teraz widzę, że bez problemu można te informacje znaleźć w Wikipedii. Szkoda wypisywać takie gdybania i niepotrzebnie zapychać nimi strony Filmwebu. Pozdrawiam.

Sharis

Ja tez nie słyszałem tego przepraszam zawsze słyszałem to jak sze haraszo i nigdy nie skojarzyłem sobie tego z polskim dopiero z Zetki dowiedziałem się że tam mówi przepraszam później słuchałem tej piosenki nie jednokrotnie a i tak nie słyszałem dopiero przed chwila to usłyszałem to był szok że akurat w tym momencie mówi przepraszam.

Lara810

Mnie tam nie dziwi fakt, że ona to "przepraszam" powiedziała inaczej niż my Polacy. Ja od ośmiu lat uczę się dwóch języków i trudno mi opanować akcent, a ona musiała to śpiewać ot tak

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones