Magdalena Łazarkiewicz

5,7
210 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Magdalena Łazarkiewicz

Ten film zmienił całe moje życie! Miałam 15 lat kiedy go widziałam po raz pierwszy. Teraz mam 35... i widziałam go już dziesątki razy... Jest genialny, brak mi słów, często o nim myślę. Nie ma takiego drugiego. Pani Magdaleno - dziękuję i gratuluję! Oskar to za mało. Nie ma takiej nagrody, którą można byłoby przyznać za ten film... Chylę czoła, padam przed Panią na kolana...

joppkate

Takie filmy nie dostają Oskarów, tylko rzesze wiernych wieloletnich fanów i ich serca. To większa wartość. Chociaż chciałabym dożyć czasów, w których to się zmieni i nie będą się liczyć pieniądze i układy tylko "prawda ekranu" i wartość obrazu poparta dobrą jakością, a nie odwrotnie.

unknown80

Ten film jest za słaby na Oscara. Nie ugrał nic na żadnym wazniejszym festiwalu filmowym (Cannes, Wenecja, Berlin, Toronto) - wszyscy się uwzięli i nie dostrzegają jego większej wartości czy może to wy macie tęczowe okulary na nosie? :) Just saying. Fakty.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones