Magdalena Berus

5,5
2 592 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Magdalena Berus

Magdalena Berus ma szczęście, wygrała casting i od razu zdobyła dwie bardzo dobre role. Widzę, że
forumowicze filmwebu nie mogą tego znieść. Nie dość, że jej się udało, to jeszcze jest dobra w tym
co robi. Powstrzymajcie tego hejta bo żadni z was znawcy. To dobra aktorka, jak na pierwsze kroki w
kinie radzi sobie świetnie, do tego ma piękną i oryginalną urodę.

purchawka

Dokładnie, zgadzam się w stu procentach. Nie jest to kolejna aktoreczka z serialików, która dostała rolę, bo tata pracuje w telewizji. To aktorka z krwi i kości, a gra na światowym poziomie.

purchawka

Dokladnie.

purchawka

zgadzam się , dziewczyna jest młoda i się uczy , wypracowała sobie to że zagrała w dwóch filmach na wielkim ekranie a nie że dzięki komuś ma tą posadkę , życzę jej by nadal się rozwijała i szło jej dobrze , ma potencjał , nie jest plastikową lalunią i będę ją obserwowała jak dalej potoczy się jej kariera ;)

purchawka

Chciałabym zauważyć że to dziewczyny ją tu obrzucają błotem.
Pewnie dlatego że to ona całowała się z Gierszałem :)
I dlatego że ona osiągnęła pewien sukces.

Wiecie że była modelką? I miała jechać właśnie na kontrakt gdy dostała propozycję Nieulotne? :)

jurata

Czasem można by pomyśleć, że to rzeczywiście powód do nienawiści... ehhh :))))

purchawka

Tak jest :) i oby bo fajna z niej dziewczyna ....

purchawka

Zazdrość aż ze mnie spływa. :)
Idę nie dorastać jej do pięt. :D

defy_you

piona! To tak jak ja :P

purchawka

Dodałam ją do ulubionych. Trzymam za nią kciuki.

purchawka

Całkowicie się zgadzam. Dziewczyna ma talent.

lady_dariaa

Ja osobiście u niej talentu nie widze, ale ładna to ona jest. ;)

Facepalm_1

Nie oglądałam jej filmu z Gierszałem, więc nie możecie mnie oskarżyć o zazdrość. Nie wystawiam oceny, bo "Bejbi blues" obejrzałam pobieżnie i mogę stwierdzić jedno - Berus jest strasznie irytująca, ma okropnie denerwującą minę i dziwną manierę. Jeśli chodzi o urodę, to według mnie też jest brzydka. Nie dość, że brak talentu, to jeszcze wyglądu. Zaraz polecą na mnie hejty, ale ona nie dorasta do pięt Kayi Scodelario czy Leighton Meester - i nie, nie oceniam tej drugiej tylko na podstawie "Plotkary"

Asmelle

Koleżanka widzę aktorstwo ograniczyła do amerykańskich seriali :) A Kaya to jakaś wielka aktorka? Owszem Skinsów też lubię, Effy-świetna postać ale na boga nie oceniajmy dwóch tak różnych osób

Ziqu

Skins z Kayą Scodelario nie jest amerykańskie, geniuszu! Nie będę się wypowiadać o polskich serialach, bo nie lubię mówić o niczym. Jedynie "Ratownicy" byli świetni pod każdym względem, ale dostali beznadziejny czas antenowy. W ogóle polskie młode aktorki to drewna, nic interesującego. Czekam na film "Miasto 44", może wtedy przeżyję obiecane objawienie.

Asmelle

Myślisz że nie wiem geniuszu? :) Mi to różnicy nie robi czy serial jest produkcji amerykańskiej czy brytyjskiej, miałam na myśli rodzaj seriali do których porównujesz obie aktorki.

Ziqu

Między produkcją jakąkolwiek europejską a amerykańską jest różnica.

Facepalm_1

Ładna, to ona nie jest, ale talentu , to ja u niej widzę dużo...do irytowania widza. Tak uważam ja - osobiście :)

evening2000

No sorry, ale prawda jest taka, że Ona zbyt urodziwa nie jest. Nie ma w sobie w sumie niczego specjalnego co by pozytywnie przyciągało wzrok...
Dodatkowo ma denerwujący głos... Cały czas mówi tak jakby miała chroniczny katar i ogólnie ma denerwujący ton głosu, i dość dużo sylab przeciąga, co jest wręcz nie ładne...

A i nie, nie zazdroszczę jej takich filmów, czy po prostu tego, że gra, bo mimo, że gra sporo rozbieranych scen to jak na 20 latkę ma niezbyt ładny biust...
Więc podsumowując... ten casting był trochę jak wybory na miss... Przechodzą ładne i brzydka/taka sobie i ta taka sobie wygrywa...

evening2000

o tak :P

Asmelle

Te dwie mierne aktorki są tylko niewiele lepsze od niej, ale zgodzę się po Bejbi Blues unikam jak ognia

Facepalm_1

Ja osobiście u niej talent widze, ale ładna to ona nie jest. ;)

purchawka

Zazdrość?? Chyba sobie kurna kpisz.
Gra aktorska...mniej niż ZERO.
Wszystko na temat. Szkoda czasu tu zaglądać.

purchawka

Bardzo dobra, aktorka jednej miny, a mówi tak niewyraźnie, że i 10krotne przewinięcie nic nie daje.

użytkownik usunięty
purchawka

Dokładnie. Mnóstwo dziewczyn zazdrości jej tych upojnych nocy gdzieś w Hiszpanii z Gierszałem. Niby film to tylko film, ale jak parę takich scen zagrali, spodobali się sobie, to kto wie co tam się działo już poza planem zdjęciowym.

Z tego co widzę to bardziej aktorka jednych cycków i dupy niż miny... porażka

Ashganka

Dwóch cycków i jednej dupy, jak już. Jak już hejtujesz, to przynajmniej trzymaj się jakiejś logiki

purchawka

Z Ciebie też żadna znawczyni/znawca...

Obejrzałam dwa filmy z jej udziałem i nie widzę tego "talentu"... Ma niezbyt dobrą dykcję, a aktor powinien bądź co bądź mieć co najmniej dobrą. Mnie irytuje jej gra, ale co kto lubi. Być może trafi jej się w przyszłości jakaś bardziej fortunna rola, którą przekona do siebie. Na razie jest dla mnie bardzo przeciętna.

purchawka

do Bejbi Blues jak najbardziej pasowała. Ten charakter i dykcja idealnie zgrywała się z jej rolą, ale reszta? Jak na aktorkę co do innych charakterów to ma okropny głos. Wielu znanych aktorów chodziło do logopedy i się tego nie wstydziło i taka osóbka jak ona też powinna tam pomaszerować raz dwa. Uroda.. przeciętna nie jest, ładna też nie, ale w kinie wszystkie aktorki nie muszą być miss świata, na mniej urodziwe twarze ze względu na rolę też jest zapotrzebowanie. Ogólnie to musi popracować nad mową i podszkolić aktorstwo i coś może będzie. Nie rozumiem co tutaj do obrazy krytyką. Krytyka jest dobra, mówi co inni uważają za złe i do dopracowania. Trzeba odróżnić krytykę od hejtu i tylko tyle. PS nie mam zielonego pojęcia kto to jest ten "boski" Gierszczał, ale chyba ktoś kto założył ten wątek i rzuca na wstępie z argumentem o zazdrości o niego chodzi do gimnazjum.. Argumenty o zazdrości o jakiegoś obcego faceta z ekranu mentalnie na poziomie nastolatek z buzującymi hormonami....

purchawka

fajna jest, jak ją zobaczyłam pomyślałam, że to Julia Kijowska, dziewczyny są podobne do siebie i to dobrze wróży :-)

użytkownik usunięty
purchawka

Niewątpliwie nie brzydka to dziewczyna (choć biust maluśki), to jednak muszę przyznać, że gra wiecznie tą samą miną (jak Kristen Stewart), te niedomknięte usta i zmarszczone brwi. Może jeszcze się rozwinie, narazie jej gra była słaba. Z młodych polskich aktorek kibicuję mocno Ani Próchniak - wierzę, że jeszcze stanie się gwiazdą.

purchawka

Nie przepadam za aktorką, wg mnie gra wszędzie to samo z irytującą manierą. To zdecydowanie musi być tylko i wyłącznie z zazdrości. Ech

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
purchawka

Czego Jej zazdrościć? To jest jedna z tych aktorek o których myśle sobie „Jakim cudem dostała się do świata filmu?!” Brzydka jak noc, talentu za grosz. Ocena 5,6 i tak stanowczo za wysoka jak na takie beztalencie. Tak bardzo jest utalentowana ze gra w gniotach typu „Zenek”.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones