Magdalena Lamparska

6,2
16 562 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Magdalena Lamparska

Większość wypowiedzianą przez nią kwestii nie ma nic wspólnego z aktorstwem. Uszy krwawią.

paulina_1701

Polecam obejrzeć nowy serial z nią w roli głównej :)
Niania w wielkim mieście czy jakoś tak.....
Nie wiedziałam czy mam się śmiać czy płakać oglądając ją w tym serialu...

Vanilia2905

Niestety muszę się zgodzić. Robiłam kilka podejść do tego serialu i po kilku scenach zmuszona byłam zrezygnować. Nie da się jej słuchać, oglądać niestety też nie...

paulina_1701

Dokładnie.

Nie lubię jej aktorstwa, kolejna gwiazdka jednego sezonu, do tego pyzata. Następczyni Kasi Cichopek.

paulina_1701

dokladnie, slabiutka aktoreczka

paulina_1701

Nie rozumiem, tak cieżko dostać sie do szkoły aktorskiej a ona skończyła takowa i tak gra, jak to możliwie ..

użytkownik usunięty
paulina_1701

Ma 29 lat, a wygląda na jakieś 37...

to prawda.. oglądalam 39 i pół i myślałam, że jest starsza od Alana Andersza, a są z tego samego rocznika...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
paulina_1701

To prawda. Jest energiczna i bardzo pozytywna ale sauwazylam ze masa polskich aktorek mowi bardzo saybko do tego stopnia, ze czesto ich nie rozumiem. I tak jest z ta pania, Anna Dereszowska i paroma innymi.

paulina_1701

może nie słyszałeś, ale kwestie wypowiadane przez aktorów są pisane przez takich ludzi zwanych scenarzystami

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones