Magdalena Schejbal

Magdalena Ewa Schejbal

6,7
3 415 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Magdalena Schejbal

Osoby, które starają się bronić twarzy M.S (co i tak jest z góry skazane na niepowodzenie), wysuwają zazwyczaj te same argumenty: "spójrz w lustro/ pokaż swoje zdjęcie/ na pewno sama jesteś paskudna". Dajcie spokój, ja jestem gotowa się założyć o to, że zdecydowana większość osób nabijających się z twarzy M.S. jest choć odrobinę bardziej atrakcyjna - bo to naprawdę nie jet trudne! ;)
Twarz Schejbal to już nie jest kwestia gustu - tylko ogólnych zasad estetyki :P Której oczywiście przeczy. Wiem, wiem, że to bardzo nieładnie nabijać się z czyjegoś wyglądu, ale skoro baba zdecydowała się na publiczne raczenie swoją facjatą społeczeństwa - cóż, dała nam prawo do krytyki jako tzw."celebrytka".

I nie oszukujmy się - wiemy, dzięki komu wpełzła na plan zdjęciowy. I ten ktoś to nie jest ani Pan Talent, ani Pani Uroda ;)

OK, dziękuję za uwagę, miłej soboty ;P

selenitas

Dlatego nie powinna z takim miernym talentem grać w filmach, jak pomyślę co musiała robić żeby dostać rolę to mi niedobrze, a widziałem sporo.

1/10 to i tak zawyżona ocena

selenitas

Haha, no ciekawe, że jesteś bardziej atrakcyjna. No to pokaż swoje zdjęcie. A czy wg ciebie normalną sytuacją jest, że po ulicy chodzi ładna kobieta i nabija się z brzydszych? Raczej nie, chyba, że jest głupia. I właśnie o to tu chodzi. Jak ktoś jest atrakcyjniejszy, to nie mówi o kimś innym "ale pasztet". Ktoś może być ładniejszy fizycznie, a może być totalnym dnem mentalnym. Tak, ale wg ciebie, tutaj ludzie bronią twarzy Schejbal. Jesteś taka głupia, że nie pomyślałaś, iż kogoś może razić, to że ktoś tak kogoś obraża. Ludzie ładnie zazwyczaj nie mówią głośno, o kimś, że jest paskudny. Zazwyczaj robią to ludzie zakompleksieni, więc "spójrz w lustro" jest adekwatne, a jeśli nie to spójrz do pustego łba. Jesteś tępa. Nie życzę miłej soboty. Lecz się.
Mnie bawią tacy ludzie, jak ty.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones