Magdalena Schejbal

Magdalena Ewa Schejbal

6,7
3 415 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Magdalena Schejbal

Nie wiem o co chodzi z nagonką na nią, pryszczata jest? gruba jest? no tak, bo ładniejsze są
sztuczne siilkony wszędzie powtykane, o co kamam. A porównania do szczura, konia to jest taka
chamówa że nawet żal to komentować. Tyle ile jest jadu, chamstwa, nienawiści pod artykułami na
jej temat że to jest nie do pojęcia a sami ci co piszą nic lepiej nie wyglądają. I to nie chodzi nawet że
zagrała źle jakąś role tylko że wygląda jak wygląda, a śmianie śie z czyjegoś wyglądu w tak
prymitywny sposób to trzeba posiadać inteligencję równą rozwielitce. Kij wam w oko leszcze

Przemo00116

Masz rację w tym co tu napisałeś!

Przemo00116

Hej, ja jestem kobietą i ona mi się bardzo podoba, normalna , symparyczna , chciałabym mieć taką kumpelę , świetnie zagrała Ewę w ; szpilkach na giewoncie ; a oczy ma przepiękne , pozdrawiam !!!

Przemo00116

oczywiście, popieram :) fajnie, że ktoś to napisał. Również uważam, że Magda jest spoko laska, ani piękna, ani brzydka, w sam raz. Oryginalna uroda zawsze sie opłaca

użytkownik usunięty
Przemo00116

I zagrała super w reklamie z waflem, jak facet przemienia się w Joe Pecsi.

Przemo00116

Śliczna aktorka, sympatyczna, zabawna! Serial "Szpilki na Giewoncie" świetny z jej udziałem :) masz rację, ci co krytykują mają problemy ze sobą i jad wylewają na innych.

użytkownik usunięty
madziadem

Pewnie, że śliczna. Lubię babę.

Przemo00116

A ja uważam, że jest bardzo sexi.

Przemo00116

Nieprawda mi też się podoba miła ładna sympatyczna chyba każdy by chciał mieć taką kumpele czy dziewczyna a ci co mówią inaczej tzn. że są kompletnymi idiotami i patologią która woli ciemnoty i niedorozwoje z agencji towarzyskich

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones