Magdalena Schejbal

Magdalena Ewa Schejbal

6,7
3 415 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Magdalena Schejbal

Dlaczego traktujecie ten portal jak jakiś wybieg dla modelek? A Wy co komisja? Chciałabym
poinformować wszystkich bystrzaków, że (UWAGA! tu mogą takie osoby przejść niemały szok)
ten portal służy do oceniania gry aktorskiej, a nie wyglądu! Niesamowite kto by się mógł
spodziewać po tak nieadekwatnym do treści tytule strony. Poprzednie wypowiedzi tylko
utwierdziły mnie w przekonaniu jacy ludzie potrafią być płytcy i bezlitośni.
Co do Pani Szejbał, może i nie jest piękna, ale brzydka też nie. Jest moim zdaniem po prostu
ładna, ponieważ każda kobieta jest ładna, wystarczy odpowiedni człowiek, który do dostrzeże.
Natomiast, to co jest najważniejsze do przekazania na tej stronie, jej talent aktorski jest wręcz
fenomenalny i przeżyłam wielkie i głębokie rozczarowanie, gdy dowiedziałam się, że już nie
zagra więcej w serialu "Szpilki na Giewoncie", ponieważ naprawdę przypadł mi do gustu.
A teraz czekam na obstrzał hejterów...

kasiunia1599

Kasiunia masz prawo mieć do swojej opinii, jak każdy. Wkleję coś co napisałam pod innym postem. Uroda nie jest istotą aktorstwa. Dla mnie Schejbal też nie jest ładna ani brzydka. Gra przyzwoicie, ale jako Ewka ze Szpilek (piękna dziewczyna z Warszawy) okrutnie mnie denerwowała. To chyba był dysonans między tym, jak niby wszyscy wokół ją postrzegali a jej fizycznością. Dla mnie nie sprawdziła się w tej roli. Widziałabym na jej miejscu kogoś innego.

m0n1c23k

O gustach się nie dyskutuje, ale po przeczytaniu Twojej wypowiedzi, wiedz, że moja krytyka zawarta w tym poście, nie jest kierowana do Ciebie, ale do osób, które bezmyślnie oceniają na tym portalu urodę lub jej brak zamiast faktycznego talentu aktora/aktorki. A mój post miał właśnie na celu zwrócenie uwagi na ten błąd w ludzkim myśleniu. Każdy ma prawo mieć swoje zdanie, ale chyba jakieś zasady powinny w tym świecie obowiązywać inaczej zapadłaby anarchia i zniszczenie, więc dostosujmy się do celu powstania tej strony i oceniajmy talent aktorski nie urodę.

kasiunia1599

Zgadzam się z Tobą coraz częściej spotykam się tutaj z wypowiedziami o wyglądzie aktorów i pragnę również zauważyć że nie jest to portal na tego typu tematy....co więcej nikt nie jest idealny oraz aktora nie ocenia sie po wyglądzie a po tym jak gra ale cóż jak widać większość tego nie rozumie i ponadto uważają że jeśli ktoś ma urodę to już talent jest nie ważny niestety nic na to poradzić się nie da...

Irma15

No i miło podyskutować, kulturalnie, bez inwektyw. Wszystkim niestety nie dogodzisz. Pozdrawiam.

kasiunia1599

o urodzie sie nie wypowiem (gólnie piękna nie jest, ale to nie o to chodzi, bo przeważnie świetne aktorki to bzrydkie aktorki). Uroda idzie w parze bo artystycznie i warsztatowo Schejbal to drewno totalne.
W życiu bym jej nie wział do jakiegokolwiek poważnego filmu albo spektaklu teatralnego. Totalne kalectwo i antyaktorstwo - monotonia totalna, to nawet nie jest rzemielśnictwo

malyfromhell

ok, to jak będziesz miał możliwość zatrudniania aktorów w teatrze lub filmie to pogadamy :)

kasiunia1599

Zgadzam się z Tobą. Pani Magda jest piękna kobietą,a o takich pięknych oczach to można pomarzyć. Nie, ale nie to jest najważniejsze. Jest świetn ą aktorką, mimo opinii całego świata potrafi postawić na swoim. Jej talent aktorski jest po prostu fenomenalny. Gra każdą rolę bez żadnych ograniczeń
Dlaczego tak bardzo czepiacie się jej rodziny? To chyba dobrze że poszła w ślady ojca. Jej rola w Kryminalnych wywarła na mnie takie wrażenie że przez kilka dni myślałam i mówiłam tylko o tym. Zainspirowała mnie do zostania policjantką :) Owszem popełniła błędy ale KAŻDY je popełnia. Pani Magda jest tylko człowiekiem, jak wszyscy na tym forum. Nwm czy Pani kiedykolwiek to przeczyta, ale jeśli tak to mam nadzieję że wywołałam uśmiech. Życzę Pani samych sukcesów!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones