Magdalena Schejbal

Magdalena Ewa Schejbal

6,7
3 415 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Magdalena Schejbal

grupka dziewczyn ładnie do niej podeszła zagadać i poprosić o autograf, a ta nawet nie wysiliła się na uśmiech i je spławiła. zrobiło to na mnie przykre wrażenie mimo że i tak nigdy za nią nie przepadałam. w telewizji nie mogę na nią patrzeć...
aktorstwo - 1/10
zachowanie wobec fanów - jeszcze gorzej

number_nine

Może miała zły dzień? Magda Schejbal - z tego co mówi w wywiadach - nie została aktorką dla splendoru, ale z radości grania. Ciekaw jestem jakbyś Ty się zachowała, gdyby co 5 minut ktoś do Ciebie podchodził.

boolion

co 5 minut - bez przesady... co to za wysiłek się chociaż uśmiechnąć, dla mnie to żenada i prostactwo. wielka pani. "nie została aktorką dla splendoru" - to znaczy że ma traktować sympatię fanów jako zło konieczne?

Aktorom z tv, zwłaszcza tym z popularnych serialów płaci się wygórowane stawki z jakiegoś powodu. nie dlatego, że to cięższa praca niż choćby aktora w teatrze, ale dlatego, że sprzedają swoją osobę masom. to chyba logiczne. nie twierdzę, że ma robić nie wiadomo co, ale może trochę szacunku...

number_nine

mogła sie uśmiechnąć i grzecznie odmówić :) aż się boje po złotych chodzić teraz ;P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones