Maggie Castle

6,6
291 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maggie Castle

Gęsia skórka

użytkownik usunięty

Jedna z jej debiutanckich ról zapada w pamięć, a mianowicie odcinek o "drugiej Chucky" w serialu
gęsia skórka, gdzie jako młoda dziewczynka Amy, była maltretowana przez lalką o sadystycznych
rządzach imieniem Slappy, z którą chciała się zaprzyjaźnić, a która zmieniła jej życie w torturę.
Lalka ta, za główny cel nie obrała sobie jak słynna Chucky zabijanie wszystkich oraz realizacje
jednego, dziwnego celu, Slappy, to demoniczna i sadystyczna laleczka, która za cel swego
istnienia obiera sobie znęcanie się nad dziewczyną, której zawdzięcza życie i wolność. Zmienia ona
życie Amy w pasmo koszmaru, doprowadzając nawet do sytuacji, w której ratując swoich rodziców
przed śmiercią, po raz kolejny zostaje ukarana i wyszydzona.

Dobitnymi tego przykładami są cytaty samego demona oto kilka z nich "mogę skrzywdzić twoją
rodzinę na 100 sposobów" - Slappy do Amy, lub inny "będziesz moim niewolnikiem moja Amy", lub
kolejny "rodzice będą karać cię zamykając na klucz, a ja będę cię odwiedzał" ...
Co ja wam będę mówił, sami zobaczcie xD polecam czasy 1995, 1996, 1997, 1998 ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones