Maggie GraceI

Margaret Grace Denig

7,1
10 920 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maggie Grace

myślę sobię, że taka w miarę spoczko aktorka, a tu patrze, że się zeszmaciła zmierzchem. no masakraa :(

returnbee

Też właśnie to dojrzałam, niestety..

Facepalm_1

hmm zresztą Dakota Fanning podobnie. smutne

returnbee

No dwie fajne aktorki, grające w tym 'czymś'.

returnbee

Nie rozumiem, po co się tak bulwersować? Źle zagrała? - nie.. Czy coś się zmieniło na gorsze w jej karierze? - nie bardzo.. zagrała w popularnym filmie, przez co mogła tylko zyskać..
Dakota podobnie, tylko zyskała, jest młodą aktorką i jej kariera dopiero nabiera rozpędu.
Ja osobiście kibicuję obu Paniom, które są bardzo dobrymi aktorkami :)

awrel

za role w Californication pokochalem ja <3 gdyby nie ona, nie ogladalbym 6 sezonu przez pieprzonego Atticusa ;x

awrel

ale czy ja się bulwersuję? nie ;) po prostu wypowiedziałam swoje zdanie :) akurat w zmierzchu za dużo się nie nagrała. ale chodzi mi głownie o to że zmierzch nie jest popularny przez to że jest to dobry film godny uwagi, tylko przez płytką fabułę trafiającą do większosci społeczenstwa, akurat głownie nastolatek. oczywiście też im kibicuję, jednak nie zmienia to faktu że byłam rozczarowana gdy okazało się ze Dakota gra w tym filmie, bo jej kariera zaczęła sie dośc wczesnie u boku fantastycznycznych aktorów, więc uważam, że stac ją na coś więcej niż zmierzch :)

użytkownik usunięty
returnbee

już dajcie spokój z tym "zeszmaceniem się Zmierzchem". To aktorka. Musi zarabiać... Wielcy aktorzy grają też w słabych produkcjach, tzn. że się "zeszmacili" ? ...

chop

Nie Ty jeden Anjunadave, też ją pokochałem za rolę w Californication :) Pod koniec 6 sezonu żałowałem że Hank wybrał Karen a nie Faith :/ Bardziej do siebie pasowali :)

BarneyStinson22

to chyba nie do mnie było, ale zgadzam się. W Californication była ok, mimo że poza tą rolą jej nie kojarzę :p

returnbee

Ja się absolutnie nie zgadzam.
Co z tego, że zagrała w "Zmierzchu."?
Mimo, że rola Iriny mi się nie spodobała nie przeszkadza mi to.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones