Maggie Gyllenhaal

Margaret Ruth Gyllenhaal

7,4
12 986 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maggie Gyllenhaal

Komentarze typu "obleśna, paskuda, najbrzydsza aktorka jaką widziałem" itp. są na poziomie małoletnich chłoptasi, którzy ideał kobiecej urody zaciągnęli z wiadomych filmów. Mocne, ale to ja jestem wstrząśnięta brakiem taktu.

Daję Maggie 7mkę - nie wyróżnia się wśród innych talentem, dlatego tylko tyle. Odnośnie urody - dla mnie piękna, naturalna.

Wszystkim, którzy nie mogą zrozumieć jakim cudem Rachel Dawes była obiektem westchnień postaci "Mrocznego rycerza" proponuję przyswoić sobie termin "charyzma".

Cleaa


Ta Pani nie jest ładna. Zgadzam się, że terminy "obleśna" czy "paskuda" są nie na miejsce jednak nazywanie tej Pani ładną (mowa o urodzie) jest równie nie na miejscu. Piszesz, że dla Ciebie jest "piękna, naturalna”. Ok, rozumie taki punkt widzenia. Mój punkt widzenia jest odwrotny, dla mnie jest ona przykładem osoby w klasyczny, naturalny sposób nieładnej. W odniesieniu do "Mrocznego Rycerza", na ocenę urody Maggie niewątpliwy wpływ ma porównywanie jej z poprzednią odtwórczynią roli Rachel, Katie Holmes, które jest przykładem osoby w klasyczny sposób ładnej, przynajmniej w mojej opinie. Stąd jak sądzę duże wzburzenie fanów Batmana i ich tak skrajnie negatywna ocena urody Maggie. Nie traktuj mojej wypowiedzi jako zaczepki, ot po prostu moja opinia.

Okciuk

W żadnym wypadku nie traktuję, bo wszystko co napisałeś, jest prawdą. Czym innym jest subiektywna ocena, bo - widać zresztą - dla mnie Maggie jest ładną kobietą, dla Ciebie przeciwnie, czym innym chamskie i prostackie obrażanie.
Pozdrawiam.

Okciuk

obie są tak samo ładne :P a ty chyba ślepy, jak tego nie widzisz :P:P

Okciuk

Klasycznie brzydka, klasycznie ładna... cóż za klasyczne, że się tak kolokwialnie wyrażę, pierdoły. Piękny, ładny, brzydki - to są wszystko pojęcia względne. Nie to ładne, co ładne, ale co się komu podoba.

A skoro już mowa o "Mrocznym rycerzu", moim zdaniem Gyllenhaal całokształtem wypadła wiarygodniej jako obiekt westchnień Batmana, może właśnie przez tę bijąca od niej charyzmę, o której napisała Cleaa, a której osobiście nie dostrzegam u Holmes.

Mikez

Jeśli istnieje pewien kanon piękna w ogóle (mnie uczono, że istnieje), to można w sposób wymierny ocenić czy "coś", lub "ktoś" jest temu kanonowi bliskie lub dalekie. Dla mnie Pani Gyllenhaal jest od kanonu daleka, a Pani Holmes bliska, ale to tylko moja opinia, mój punkt widzenia, dyktowany moim tak zwanym światopoglądem.

Mikez

Zgadzam się z tym.. Wydawałoby się że Katie jest ładniejsza ale tak naprawdę Maggie była lepsza. Przede wszystkim jest lepszą aktorką i w dodatku ma w sobie to coś.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones