Maggie Gyllenhaal

Margaret Ruth Gyllenhaal

7,4
12 956 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maggie Gyllenhaal

Czytając te wszystkie opinie na temat jej urody jestem zdruzgotana. Ma oryginalna i piękna urodę. Wiadomo, ze są gusta, ale ze jest odrzucająca itp. to przesada. Ja wolę taka urodę, która zapamiętam i jest miła dla oka niż taka z produkcji seryjnej u chirurga.:)

Nika3739

Krótko i prymitywnie mówiąc: dobra dupa :P normalnie siostra bliźniaczka Natalie Dormer.

qwibqwib

Ostatnio pokazywała się publicznie, ale wygladała bardzo źle, możliwe że ma duże problemy zdrowotne ...

Nika3739

Ja jestem zdruzgotany czytając, jak ocenia się aktorki głównie, a nawet wyłącznie, przez pryzmat ich urody. Jasne, w przypadku niektórych ról "warunki fizyczne" (bo nie chodzi wyłącznie o urodę, ale też wzrost, głos, muskulaturę itp.) są ważne, ale one same w sobie nie czynią aktora dobrym ani złym. Lubimy oglądać pięknych ludzi i to jest normalne, ale nie krytykujmy ludzi za brak urody. Może czasem warto spojrzeć w lustro i zastanowić się, czy chcielibyśmy aby nas również w pracy tak oceniano? W przypadku aktorów pamiętajcie również o tym, że ktoś ich zaangażował, ktoś ich ucharakteryzował i ktoś ich wyreżyserował.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones