Maggie Gyllenhaal

Margaret Ruth Gyllenhaal

7,4
12 999 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maggie Gyllenhaal

z jakiej racji ona gra w filmach. i jeszcze ta "twarz".

Ibrah

Ojej, pewnie z racji talentu, który posiada ;]

Redrum

Akurat talentu ani urody to ona nie posiada.

kondi143

Jest utalentowana, co stwierdzam ze zdziwieniem, gdyz tez niczego wielkiego sie po niej nie spodziewalam. Ale zeby to stwierdzic trzeba by obejrzec ja w kilku roznych rolach, a nie sadzic po 2-3 filmach.

użytkownik usunięty
Ibrah

eee... wcale nie jest tak brzydka! Mnie urzekła w Uśmiechu Mony Lizy.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
SHOGUN_

Nie gadaj bo mi się ona bardzo podoba Uwielbiam zwłaszcza jej twarz więc to widocznie rzecz gustu a ty nie musisz jej wcale obrażać Albo pokaż swoje zdjęcie a my będziemy anonimowo je oceniać cwaniaczku Ciekawe co byś wtedy powiedział

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
scarlet147

hahah,noo,niby Angelina to taka piękność,moim zdaniem to nic specjalnego ;D

Ibrah

Co za kretyńska uwaga.
NIE za krótki <br/>




nanobug

Maggie gra w filmach tyle samo lat co Jake, do tego jest przynajmniej tak samo utalentowana. Obejrzyjcie sobie Sherry lub Sekretarkę, a sami się przekonacie.

Binula

mama maggie, jest scenarzystka. za "running on empty" (1988) byla nominowana do oskara i dostala zlotego globa. tata natomiast jest rezyserem. w 1991 zrobil "paris trout", za ktory zebral 5 nominacji do nagrody emmy. wyrezyserowal tez jeden z odcinkow "twin peaks" (1990). w 1992 tata maggie, stefhen gyllenhaal nakrecil "waterland". w obsadzie znalazla sie jego corka, dla ktorej byl to pierwszy raz. jake natomiast debiutowal w 1991 w "city slickers", ale juz 2 lata pozniej zagral u swojego ojca w "a dangerous woman" do ktorego scenariusz napisala jego matka. - zostawiam bez komentarza.

Ibrah

Może i zagrali u swoich rodziców ale czy po tych filmach stali się sławni? Nie,to był ich debiut, małe role w których się pokazali, ale sławy nie zdobyli. Jake tak naprawdę zrobił karierę po Donnie Darko, a w show biznesie po Pojutrze więc to że kiedyś Stephen dał mu jakąś rolę (Jake miał chyba wtedy z 9 lat) nie zmienia faktu,ze chłopak zapracował na to sam i że ma talent. To samo tyczy sie jego siostry.

Ibrah

Ona ma bardzo ładną twarz, taką hmmm specyficzną co dodaje jej atrakcyjności :) lub coś w ten deseń, nie wiem jak to określić, może klasycznym, ma to "coś" ?

dozorca_wapnia

Maggie jest piękną kobietą i z pewnością utalentowaną tak samo jak jej przystojny brat : ] To że rodzice pomogli im w karierze to oczywiste. Ich rodzice mają znajomości więc z początku im załatwiali role, ale teraz na pewno już sobie sami świetnie radzą. : ] Nie ma w tym wszystkim nic dziwnego. A sam fakt że pomogli im rodzice na starcie to nie oznacza, że nie potrafią grać. Nawet z pomocą znanych rodziców, a bez talentu i ciężkiej pracy nic by nie osiągnęli. Uważam, że przez niektórych tutaj przemawia zazdrość.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Ibrah

łał, tera chcesz obrażać i umniejszac moją inteligencje, bo ze zwyczajnego lenistwa i braku ochoty nie wbiłem na twoj profil, i nie zobaczylem twojego zdjecia? zajebiscie ziomek, zes mnie pocisnął:P Nie pozbieram się do jutra.
PS. Hmmmmm, jednak wole zdjecie maggie

ziolo

"tera", "nie wbiłem na twoj profil", "zajebiscie ziomek", "zes mnie pocisnął" - tobie nie trzeba ublizac. ty sobie sam bramki strzelasz.
"PS. Hmmmmm, jednak wole zdjecie maggie" - bylbym bardzo zaniepokojony, gdyby bylo inaczej.

Ibrah

"tera", "nie wbiłem na twoj profil", "zajebiscie ziomek", "zes mnie pocisnął" - tobie nie trzeba ublizac. ty sobie sam bramki strzelasz.
Człowieku, czy Ty naprawdę chcesz zebym pisał z tobą elokwentnie ?? Nie mam nawet najmniejszego zamiaru, bo ostro sie wkurzyłem na twój temat, w ktorym ciagle płaczesz jak to maggie ma prace dzieki rodzicom, i ze jej twarz jest tragiczna stąd dajesz 1/10/ ok, udawaj TERA wyrafinowanego, natomiast nie zmieni sie moje zdanie o tobie. Spieprzyłeś od momentu, gdy stworzyłeś ten durny temat. I taka jest prawda.
PS. nie ma to jak czepianie sie u kogoś słownictwa, czy sposobu bycia. Stary trik na forach. Stosują go typki takie jak ty - wielkie paniska i "znafcy". ale bracie spoko, wyluzuj troche, a bedzie ok, bo twoje sztywniactwo naprawdę nie jest tu potrzebne:P

ziolo

nie muszisz pisac ze mna "elokwetnie". wystarczy normalnie, a nie jakbys pisal utwor hip-hopowy (a tak przy okazji, to nie jestem twoim bratem). sztywniactwo??? twoj slang jest dobry jezeli masz 15 lat i zyjesz w bloku, niestety jest ciezkostrawny na forach filmowych. strzala luzaku.

Ibrah

ojoj, proszę pana ( taka forma zwrócenia się do Ciebie pewnie najbardziej ci pasuje:P), widzę, że nie trafił pan. Po pierwsze, hip-hopu nie lubię ( za to szanuję), zdecydowanie wolę rock i metal, po drugie nie mam juz dawno 15 lat, po trzecie nie mieszkam w bloku, a po czwarte i ostatnie, nie lubię gości, którzy zakładaja durne tematy w ktorych piszą trzy zdania i w dodatku są one nasączone taka ilością kretynizmu i pustki, że aż głowa boli.
"strzala luzaku." Ja lubię być wyluzowany. Ty niestety nie potrafisz. szkoda, ale są ludzie i taborety.
Pozdrawiam jednak.

Ibrah

tak swoją drogą, to przydałoby ci się posłuchać dobrego hip-hopu, może nie plułbyś tak nienawiścią, nie uważałbyś się za lepszego od reszty świata i nie oceniał po pozorach.
wyrazy współczucia - z twoich tekstów można wyczytać, że jesteś bardzo nieszczęśliwym człowiekiem.

użytkownik usunięty
Ibrah

ma wieli talent, oryginalną twarz i na swój sposób jest piękna!

Ibrah

Jest ładna. A, że ty oceniasz ludzi po wyglądzie to świadczy tylko o tobie...

Ibrah

Łoł. Nie zdawałem sobie nawet sprawy z tego że ktoś może uważać ją za nieatrakcyjną :) Wg mnie jest urocza, szczególnie w tym filmie. Tak że widzisz - kwestia gustu :)

annothx

Moim zdaniem jest bardzo dobrą aktorką i wcale nie jest brzydka, widziałam gorsze. W Batmanie wygląda bardzo ładnie.

Ibrah

Ona wygląda akurat ok i nie wiem czy powinieneś kogoś oceniać jedynie po "twarzy" bo sam wygladasz jak yeti po tuningu

Ibrah

Twoja twarz jest zdecydowanie gorsza i to pomimo tego, że ona ma zdjęcie en face, a ty jesteś stylizowany na przystojnego mężczyznę. Masz głowę okrągłą jak piłka, więc przyganiał kocioł garnkowi. Oczywiście nie oznacza to, że jesteś jakiś gorszy, czy głupszy, ale za to twój tekst o jej twarzy można w ten sposób odczytać. Poza tym wydaje mi się, że nie wszyscy ludzie są piękni, więc idiotyzmem byłoby gdyby wszyscy bohaterowie filmów byli. To taka dygresja, bo ona jest ładna.

leniwypizmak

a wiesz czym różni się Ibrah od M.G? Raz: on nie występuje w filmach i nie wystawia się na widok publiczny, dwa: nie musisz spoglądać na jego zdjęcie z avatara, a jak wybierasz się do kina na film, w którym M.G gra to jesteś niestety na nią skazany. A niestety jest paskudna - mogła by w ,,Star Treku" grać jakiegoś kosmitę, bez charakteryzacji. ;)

użytkownik usunięty
Picard

A wiesz, co się liczy u aktorek? TALENT, a nie wygląd. Piękne to mają być modelki, aktorka może być sobie i paskudna, ale jeśli umie grać to jest dobrą aktorką. A Maggie i umie grać i brzydka nie jest - przeciwnie, ma ciekawą urodę, o wiele lepszą niż kobiety, które może i są piękne, ale po pięciu minutach zapominasz nawet jak wyglądały, bo wszystkie są takie same. A już pisanie o kimś, że jest paskudny zakrawa na czysty debilizm. Gratulacje.

Czemu to jest debilizm, wytłumacz mi mój drogi? Babka jak najbardziej nie wpasowuje się w klasyczne kanony piękna, delikatnie mówiąc wygląda jak Predator bez maski. ;) Więc czemu nie miał bym powiedzieć, iż w istocie rzeczy jest paskudna? Co do gry aktorskiej to jest bardzo przeciętna - po powtórnym obejrzeniu Batmanów Nolana podwyższyłem jej wprawdzie ocenę na 5/10 bo zagrała rolę pani prokurator ciut lepiej niż tragiczna Katie Holmes - ale żadnym szczególnym talentem ta pani pochwalić się nie może. Uzasadnij swoją opinię: czemu jest ona niby dobrą aktorką? W ,,Mrocznym rycerzu" miała może może cztery wyrazy twarzy: zirytowanie, kamienną twarz, przerażenie i twarz tzw. pewnej siebie zalotnicy, na którą składają się uśmieszki itp., czyli w skrócie stara się być urocza. To ostatnie słabo jej wychodzi ze względu na wątpliwą urodę.

I czy naprawdę jest w stanie oddać stan emocjonalny granej przez siebie postaci? Weźmy np. to wspomniane wyżej przerażenie: okazuje je raz jeden jedyny w filmie: gdy wyrzucona jest z okna. Natomiast gdy Joker groził jej nożem na imprezie, albo gdy uwięziona była w pomieszczeniu pełnym materiałów wybuchowych, nie ma u niej większej reakcji emocjonalnej - poza podniesionym głosem, w którym bardziej da się wyczuć irytacje niż przestrach. Nie ma tam żadnego przerażenia... Powiedź mi czy tak zachowywała by się osoba w sytuacji bezpośredniego zagrożenia życia, a co za tym idzie, czy pani Gyllenhaal dobrze tą rolę zagrała? Nie mówię , że jest jakaś tragiczna, ale o wielkim talencie mowy być tu nie może.

Maggie Gyllenhaal

użytkownik usunięty
Picard

Jest to debilizm, ponieważ paskudna nie jest w żadnym wypadku - nie subiektywnie, ale obiektywnie. Paskudna to może być np. ona: http://itcz.cba.pl/wp-content/uploads/2012/08/82669-brzydkie-kobiety.png a nie Maggie, która, podoba się komuś czy nie, wg kanonów, do których się odwołujesz, jest może nie piękna, ale przynajmniej ładna. Co do gry aktorskiej to nigdzie nie stwierdziłem że jest genialna, tylko że aktorki ocenia się po talencie, nie wyglądzie. Tak wiec jeśli napiszesz, że jest beznadziejna, bo nie umie grać (z czym się zresztą nie zgadzam) to skrytykujesz jej aktorstwo, ale jeśli zamiast tego piszesz, że jest paskudna, to jest to po prostu debilizm - nie tylko z powodu, że jest aktorką a nie np. modelką, ale ponieważ jest to najzwyczajniej w świecie bzdura.
A z tego co widzę, to raczej jej nie podwyższyłeś oceny.

Picard

Czy dobrze rozumiem, że widziałeś z nią AŻ jeden film, i to nie najlepszy? To gratulacje... Takie tytuły jak np. "Przypadek Harolda Cricka" czy "Sekretarka" znasz tylko z rozmów koło trzepaka? Gratulacje...
A dziewczyna jest może nie jakaś super śliczna, ale naprawdę ładna, szczególnie gdy się uśmiechnie.

Ibrah

A ty jesteś podobny do listonosza ;)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
paul_van_dyk_87

"Stary"? Masz na mysli mojego ojca? Niezyje od 14 lat, wiec pewnie to nie on. Masz jakies inne pomysly?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
hugo_frugo

podoba mi sie jak nazywasz mnie bydlem i jednoczesnie "Ty" piszesz z duzej litery - brawa.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
hugo_frugo

czesciej pisze po angielsku niz po polsku wiec nie ma sensu zmieniac, moja dziewczyna nie mowi po polsku a korzysta z tego laptopa. jakiego glupiego komentarza? napisalem,ze rodzenstwo zostalo aktorami po znajomosci. ojciec i matka w przemysle filmowym od wielu lat. przypadek nepotyzmu nawet w jednym z filmow. zawod aktora,a szczegolnie w usa to najlepsza fucha. kupa kasy, praca przez 3 miechy w roku, popularnosc, podroze. aktorami jestesmy wszyscy (lepszymi i gorszymi). gramy codziennie, udajac zdziwionych, milych jak cos chcemy, prawiac nieszczery komplement. kiedy ludzie w koncu dojda do tego, ze aktorzy robia to co my tyle, ze przed kamerami, ba, maja po kilka kilkanascie powtorek. ja swoim komentarzem chcialem na to wlasnie zwrocic uwage. teksty w stylu, ze jest utalentowana sa po prostu smieszne i ublizaja prawdziwym aktorkom czy aktora jak Merryl Streep, Glenn Close czy Robert DeNiro. a tym,ze masz 30 lat to bymsie nie afiszowal,bo piszesz jak nastolatek caly czas o jakims jedzeniu gowna (?????) co to w ogole ma byc? jakies blizny na psychice?

Ibrah

tak, zmiana układu klawiatury trwa wieki,
musisz bardzo dużo gadać z nastolatkami, a może ktoś zniża się do Twojego poziomu żebyś zrozumiał?
rzucasz tekst o czyjejś twarzy, obrażasz, a później płaczesz, że ktoś krótko i ostro Cię traktuje - hipokryzja.
Nie zrozumiałeś aluzji o "żarciu gówna..."? pewnie za młody jesteś, albo nie rozumiesz tego co czytasz.

hugo_frugo

nigdy nie slyszalem frazy "zryj gowno". slownictwo musi rzeczywiscie wyrazac towarzystwo w jakim sie obracamy...

Ibrah

Częściej piszesz po angielsku i nie znasz zwrotu "eat shit"? To jesteś ewenementem, żeby nie rzec cipą.

Ibrah

dokladnie - pierwszy raz ja zobaczylem w The Dark Knight i to byl ostatnij od tamtej pory modle sie zeby sobie nie przypomniec jej twarzy w ciemnosci.

Mr_Krytyk

nie rozumiem czego WY od niej chcecie :P jest całkiem ładna.

Mr_Krytyk

Ani Mr, ani krytyk - raczej ciemniak. I dlatego boisz się ciemności. Tylko prymityw ocenia aktora po jednej roli. A na urodzie kobiecej najwyraźniej także znasz się nie nazbyt...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones