Maggie Siff

Margaret Siff

7,2
3 052 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maggie Siff

A konkretnie chodzi o ostre rysy twarzy. Niestety przypomina mi momentami faceta.

Mavelius

W takim razie liczę, że podzielisz się z nami swoim zdjęciem. Sprawdzimy, czy oby nie masz kobiecych rysów twarzy. To by było odpychające, prawda? To nie pokaz mody Victoria's Secret, tylko strona poświęcona filmom, serialom i aktorom w nich grającym. Jeśli musisz coś ocenić to jej grę aktorską, a nie coś tak względnego jak uroda.

Yannver

Hahahah, to mnie rozbawiłaś. Nawet nie chce mi się dyskutować po przeczytaniu takich głupot.

Mavelius

Jedyną głupotą było odpisanie na twój komentarz. Szkoda czasu. Jak grochem o ścianę. Buractwo jakich mało.

Yannver

Widzę, że na koniec swojej wypowiedzi postanowiłaś się podpisać. Miło cię poznać Buractwo.

Mavelius

Niestety po postach przypominasz mi pedała, masz coś w sobie odpychajacego.

Yannver

Czy gdzieś w regulaminie jest zakaz oceniania czyjejś urody? Czemu niby ma oceniać to, na co ty wyrazisz zgodę...?

GallSynonim

Zwłaszcza, że jeśli chodzi o aktorów to wygląd jest ważną kwestią. Oczywiście kinematografia była by nudna gdyby wszyscy aktorzy byli piękni. Taki np. Steve Buscemi, urodą nie grzeszy, często jest w zestawieniach najbrzydszych ludzi holywoodu, a jednak ma coś w sobie co przyciąga widza. Jeśli chodzi o tą aktorkę to coś mi nie leży w jej wyglądzie i tyle. Dziwie się, że Yannver vel. Buractwo jakich mało tego nie rozumie.

Mavelius

Dla mnie jest piękna... Za to aktorka grająca Gemme idealnie mogłaby przejąć rolę transwestyty, tutaj dostrzegam męskie rysy, no ale cóż, każdy ma swoje gusta.

Yannver

Boże kochany... Ty tak serio, czy to tylko jakaś nędzna zgrywa? Od kiedy to trzeba być idealnie pięknym, by móc oceniać wygląd innych? Jeśli w ogóle raczysz nam pozwolić oceniać urodę innych. Aktorzy mają to do siebie, że często właśnie wyglądem przyciągają widza. Gdyby nie chodziło w ogóle o względy wizualne, to wszelkie historie słuchalibyśmy z radia, a nie oglądali w kinie. Ja też nie zgadzam się z opinią, że ma męskie rysy, bo mi jej uroda się naprawdę podoba. Nie jest idealna, ale naprawdę ładna i moim zdaniem pociągająca. Ale Twój komentarz jest zdecydowanie poniżej poziomu.

Yannver

Oczywiście, że należy oceniać po wyglądzie aktorów. W końcu film, serial, aktorzy to głównie uczta dla oczu, bo jak sama nazwa wskazuje oglądamy film. Potem (albo na równi) cała reszta.

A teraz konkrety. W Samcrow grała moim zdaniem średnio - jej postać ani nie urzekała, ani nie denerwowała, ani też nie była w żaden sposób wyrazista. 5/10.
A co do wyglądu - trudno powiedzieć, ma specyficzną urodę. Nigdy w życiu nie powiedziałbym, że jest brzydka, ale bałbym się też stwierdzić, że jest bardzo ładna (chociaż bliżej jej w tej stronę). Na pewno ma "coś" co intryguje.

qbsonik

O wiem, zapomniałem dodać. Ma bardzo ładne włosy w soa.

użytkownik usunięty
Mavelius

A mnie się właśnie bardzo podoba. Mamy inny gust widocznie. ;)

mi także :) w Billions ma ciekawą postać i gra naprawdę super :) i wygląda również :)

ratl81

Właśnie w Billions wygląda jak facet.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones