Maggie Siff

Margaret Siff

7,2
3 050 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maggie Siff

Nie wiem czy to jej wyraz twarzy czy coś innego ale od pierwszych scen z jej udziałem strasznie mnie wkurza.

Może jest ładna i miła - nie wiem. W każdym razie drażniąca.

Valvena

Podpisuje się pod twoją wypowiedzią Panie kolego rękami i nogami. Faktycznie jest tak irytująca i drażniąca, że już nie mogę jej znieść. Sceny z nią i z Jaxem strasznie psują ogólny wyraz filmu Sons of Anarchy.
Lepiej by było żeby ją zmienili na inną aktorkę, albo...........
Pozdrawiam

Lenino1

E tam właśnie stanowi fajny kontrast. Jest osobą, która dopiero uczy się jak być panią kolesia z klubu. Mi się podoba jej rola. Jest cholernie zagubiona w tym co się wokoło niej dzieje. Jednak w chodzi w życie klubu dla osoby którą kocha. Chciał bym mieć taką kobietę :) chodzi mi raczej o osobowość ale uroda też w pytkę

Pig_us

Postać fajna, inna niz wszystkie sukowate kobiety gangu. A poza tym Sons to serial, nie film...

hezron

Serial to film (czyli utwór audiowizualny, składający się ze scen, które z kolei składają się z jednego lub więcej ujęć) w odcinkach, mózgu.

sever

z wikipedi wziąłeś, mózgu?

hezron

Nie, to podstawowa wiedza wyniesiona z podstawówki.

sever

brawo :) też nie cierpię imbecyli bez elementarnej wiedzy, którzy na dodatek myślą,że jeśli coś wiesz to musiałeś to znaleźć na wiki. Sam pajac nie wie więc wnioskowanie przeprowadza, jakoby to ktoś, kto wie, wiedzieć nie mógł :)

Lenino1

Dokładnie to samo miałam napisać ☺

Valvena

Popieram. Nie dość, że ma irytujące spojrzenie i wyraz twarzy (jak dla mnie) to jest najgorzej grającą aktorką w tym serialu. Sceny z nią są dla mnie męczące do oglądania i najchętniej bym je przewijał. Nawet jej serialowe imię mi się nie podoba. Krótko mówiąc: Tara sucks.

Valvena

nie, nie jest ladna, sam sie zqastanawiam dlaczego w tych serialach gra nieiwadomo jaka pieknosc
do tego fatalne aktorstwo w SoA , w mad men'ie juz lepiej

Gozdawa

Moze i jest ladna ale aktorsko po prostu tragiczna ;/ no nie idzie patrzec na jej ,,granie,,

danteusz

A ja lubię Tarę i jej wątek. To taka przemiana grzecznej dziewczyny w twardą babkę. I wygląda na to, że w 3 sezonie będzie jeszcze lepiej, bo do Tary przyczepi się agentka Stahl.

Valvena

Na początku irytująca, ale z sezonu na sezon przeistacza się w naprawdę twardą babkę - tak jak powiedział Goku :D

Valvena

Widzę zazdrość, że to nie ty jesteś u jego boku. Buheh. Śmieszy mnie takie podejście do roli tej aktorki w serialu Sons of Anarchy. Według mnie ona pasuje do tej roli i to bardzo. Z odcinka na odcinek widać jak bardzo podobna staje się do Gemmy, i jak bardzo odmienna jest od tych typowych suk z którymi Jax ma do czynienia na co dzień. Taka typowa wywłoka za cholerę nie pasowała by do roli jaką ona gra.

daTrollu

Sama jej postać nie jest jakoś strasznie denerwująca, najgorzej u nią jest z grą aktorską, która kuleje i to dość widocznie.

Alexypk

Tu się z wami nie zgadzam, moim zdaniem ma świetną role w Sons of Anarchy. Możemy zauważyć jej zmiana szczególnie po śmierci jej prześladowcy. Jak i także tak jak powiedział hezron jest świetnym kontrastem do innych twardych kobiet w tym serialu. Po prostu bez niej SoA nie był by tak dobrym serialem.

kamilos94

Tara jako postać w serialu jest bardzo dobra. Ale jeśli mówić o grze aktorskiej to dość słabo, chociaż mam porównanie mniej więcej między 1 i 2 sezonem, bo obejrzałam w niecałe 3 dni. W pierwszym sezonie gra troszkę podobnie do drewna, 2 sezon znacznie lepiej.
Tara jest bardzo ciekawą postacią, świetna moim zdaniem. Jej wątki, jako lekarza, jako kobiety Jaxa, jej dołączenie do klubu, jej przeszłość naprawdę potrafią zaciekawić człowieka.

Valvena

straszna lama!@

Valvena

Moim zdaniem jest najbardziej dynamiczną postacią serialu, zmienia się z sezonu na sezon, twrda babka i tyle, lubię takie!

Valvena

też to mam,tylko wydaje mi się ze to jej seksapil jest taki irytujacy,niby zwykła laska a oka nie idzie oderwać.

Valvena

Valvena nie pier***, Tara przez te wszystkie odcinki bardzo sie rozwinęła. Bardzo fajna postać i świetnie odegrana.

Disco_Destroyer

Jej postać rzeczywiście rozwinęła się w 4 sezonie, mnie osobiście już tak nie irytuje. Mogę się jedynie przyczepić do faktu, iż jest wyraźnie starsza od młodego Tellera, jednak mimo tego była jego szkolną miłością, z tego co pamiętam.

Valvena

bedę szczera, mnie tak dobija jej widok, ze mam ochote walnąć w kompa. Ma minę jak srajacy kot, nie jest absolutnie ładna ale to kwestia gustu i gra sztywno, bezplciowo, beznamiętnie, nie prawdziwie. Szkoda słów......

Valvena

Mi się cholernie podoba, ma coś w sobie, jest nietypowa i naturalna. Gra uważam dobrze. Myślę, że dziewczyny denerwuje jej seksapil, was to może drażnić, stąd pewnie takie opinie :) I naprawdę powoli ale wyraźnie widać jak się zmienia. No i jest ładna, a ja mam dobry gust :D

2man

a ja lubię jej postać i to, że jest inna niż te wszystkie klubowe laski. chociaż owszem, czasem irytuje mnie jej... brak energii:) może to brzmi głupio ale ona wydaje mi się taka z deka apatyczna, zawsze tak powolnie chodzi a na wszystko reaguje tekstem ,,oh my god":)

2man

to akurat ciekawe co piszesz, bo mi jako dziewczynie wydaje się aseksualna. Ma męskie, ostre rysy twarzy, ciągle jakaś przymulona i ciągle ma skrzywioną minę jakby jej ktos gówno pod nos podtykał. Między nią a Charliem Hunnomem nie ma żadnej chemii, zero emocji.

Valvena

...jak ja nieznosze tej postaci! Jak dla mnie mogłaby zniknąć z serialu, wg mnie tylko traci przez jej becność.

joanna669

I żeś wykrakała :P

Valvena

2019 rok - jestem po ostatnim odcinku... Szkoda że tak późno ją zabili w SOA hehe

Valvena

Bardzo dobra postać, dynamiczna, zmieniająca się z sezonu na sezon. Dziwne te komentarze, że kiepska gra aktorska, tym bardziej, że dostała dwie nagrody dla najlepszej aktorki drugoplanowej w tym serialu ;)

Valvena

Haha oglądam trzeci sezon SOA i nie przestaje mnie drażnić, masakra, nie wiadomo dlaczego coś w niej jest dziwnego. Weszłam na filmie zobaczyć czy tylko ja mam takie odczucia.

Valvena

Najbardziej irytujący był Jax

Valvena

Dokładnie tak
Może i w 1 i 2 sezonie była spoko to od 4 zacząłem czuć do niej niechęć

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones