Maggie Siff

Margaret Siff

7,2
3 052 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maggie Siff

ponoć w nastepnym sezonie SOA tara podczas pobytu w więzieniu będzie w lesbijskim związku... oj nie wiem czy nie za bardzo kombinują

rutaJolowicz

taki wątek byłby według mnie przekombinowany. Mam nadzieję że ta informacja okaże się fałszywa.

rutaJolowicz

Wielkie dzięki. Miałem przerwę w oglądaniu, ale dzięki tobie wiem, że trafi do więzienia. Zapewne nie wiesz, że można "zaptaszkować" opcję spojler - bezmózgu?

trzype

tylko z siebie buraka robisz czlowieku...
owszem, teraz wiem, ze jest opcja zaznaczenia spojlera, kiedy zakladalam ten wątek - nie wiedzialam i nie zaznaczylam tego, a nie ma mozliwosci edytowania. wiele osob po prostu zapomina o zaznaczeniu tego ale jakos nigdy nie przyszlo mi do glowy, zeby wyzywac kogokolwiek na forum od bezmozgow...

rutaJolowicz

wybacz tak późną odpowiedź, ale jak sama powiedziałaś - jestem burakiem. o mojej buraczności świadczy to, ze jak rozmawiam o filmie lub serialu i mam jakieś pytania odnośnie granej postaci - (niespodzianka) zadaję te jakże ważne pytania na forum poświęconym tej właśnie postaci (nie aktorki)
nie wiem odkąd na filmwebie pojawiła się opcja do "zaptaszkowania" spojlera, ale zanim to się pojawiło myślący ludzie na wielu innych forach, nie tylko o filmach (jeśli nie było takiej opcji) w tytule dodawali spojler/spoiler
pozdrawiam bezmózgu
ucz się neta gimbusie
może kiedyś ogarniesz?

trzype

popieram, szczególnie że to spoiler nie byle jaki ale jednego z głównych wątków.

rutaJolowicz

Błagam, tylko nie to... Byłoby to tak głupie i wredne ze strony scenarzystów :|

rutaJolowicz

Dzieki za spoiler! Nawet jesli nie wiedzialas, ze jest taka opcja, jak zaznaczenie opcji spoiler, to trzeba bylo pomyslec - nie wszyscy ogladaja serial na biezaco.

spajderman

No i ktoś tępy zdradził ważny aspekt filmu :(
Ale co się spodziewać po kimś, kto ma taki nick, mocno przypominający jakże urzekająco mądrą amebę Jolę Rutowicz
A co do związku lesbijskiego, to ostatnio na topie jest wciskanie wszystkim pedalstwa jako czegoś normalnego.

baraqs

Tara już nigdy nie trafi do zadnego wiezienia......

użytkownik usunięty
rutaJolowicz

Dzięki kurna za rewelację z tym więzieniem. :/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones