Maika Monroe

Dillon Monroe Buckley

6,9
6 253 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maika Monroe

Kurczę, 4 tematy na temat Maiki i wszystkie porównawcze do innych postaci. Moim zdaniem dziewczyna ma talent, świetnie zagrała w "It follows" ( specjalnie nie piszę durnym tłumaczeniem) ma w sobie coś charakterystycznego. Owszem jej uroda przypomina wiele aktorek, wielkie oczy, lekko cofnięta szczęka i blond włosy- mi się np skojarzyła z amandą seyfried, ale styl gry ma zupełnie inny i moim zdaniem można na nią liczyć i dać jej coś ambitniejszego. No i ma bardzo charakterystyczny głos i wymowę, co też jest plusem dla aktora moim zdaniem.

dzikudzina

No dla mnie przypomina trochę Amber Heart. Myślisz, że powinnam o tym założyć nowy temat? Ja pierniczę, na prawdę nie jestem hejterem, ale nożyk mi się w kieszeni otwiera jak stado baranków zaśmieca tak forum. Wchodzę i jak na tacy pięćdziesiąt tematów typu - ''Jak młodsza kopia Brittany Murphy'', ''W "Gościu" dziewucha wyglądała jak młodsza wersja Gwen Stefani ^^'', ''Oglądając zwiastun "Gościa" myślałam ze to Ashley Tisdale'', ''Ja myślałam, że to Marta z Top Model. Strasznie podobna.'' No rzeczywiście, wszystkie mają oczy, nos i usta, a nawet twarze. To nie może być przypadek, na bank są spokrewnione... Tak jak powiedziałaś, Maika to Maika, nigdy nie zrozumiem takich głupich tematów jak 99% z tych, założonych tutaj... ludzie, jest nas na tym jednym globie siedem miliardów, do każdego znajdzie się ktoś podobny. Keira Knightley jest podobna do Natalie Portman, Zooey Deschanel wygląda jak Kary Perry, a Linda Evangelista jest podobna do Mili Jovovich.Tak to już chryste jest.

Veiller

własnie o to mi chodzi, żeby skupić się na danej aktorce(świeżej) a nie wicznie szukać podobieństw do bardziej znaych kolezanek. moim zdaniem ona ma ciekawy sposób gry, plastyczną mimikę twarzy i nie trzeba jej porównywać , tylko zobaczyć jej własny talent

dzikudzina

ale przyznaj że jest trochę podobna do Amber Heart, no przyznaj :)

Ketrid2_

No jasne tak jak każdy jest do kogoś tam podobny...

Ketrid2_

Ani troche. Za to kojarzy mi sie mocno Keira Knightley.

CyboRKg

też tak pomyslałam ;)

Veiller

ale trzeba tez przyznac niestety, ze reżyserowie wybierają tańsze, mniej znane, ale przypominające gwiazdy aktorki specjalnie, aby przyciagnac publikę...

dzikudzina

Gra dobrze ale duży plus, że grywa w naprawdę dobrych i ciekawych filmach. Nietuzinkowa. Każdego można do kogoś porównać, a ona jeszcze zrobi jakąś rolą dużo szumu wokół siebie ;)

dzikudzina

obejrzałam z nią jak na razie dwa filmy Guest i It follows, oba genialne, z klimatem, perełki. Ciekawe czy to ona wybiera filmy w takich "ejtisowych" klimatach czy ma po prostu do tego szczęście. Oby tak dalej!

dzikudzina

Ten jej styl gry to ja bym nazwał:

Jest kiepską aktorką ale świetnie jej to na ekranie wychodzi i wydaje się, że to idealnie pasuje do tego co się dzieje.

Albo dziewucha ma talent do filmów, które pasują do tego stylu albo cholerne szczęście bo nie dałbym jej niskiej noty, a według mnie naprawdę gra przeciętnie.

Obejrzałem z nią w sumie tylko kilka produkcji ale faktycznie w tym momencie chyba pierwszy raz w życiu obejrzałbym wszystko w czym gra(ła) żeby mieć pewnosć, że się nie mylę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones