Maite Perroni

Maitè Perroni Beorlegui

8,1
1 981 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maite Perroni

To są jej wszystkie dotychczasowe nicki jakie użyła, aby zaśmiecić forum o Maite Perroni:
dupa_czapa, kinga_zukowska, edytka_herbus, ewelinka_serafin, Mariolka_Kiepska, tereska_jankowska, pocalujcie_mnie_w_dupe, majka_kizia, mariolka_kiepska1, angelika_kwasniewska, Mariola_Kiepska, emila_smialek, ola_kisio
Niestety, pewnie dalej będzie zasypywać forum ohydnymi tematami :/

Slaught

Zauważyłam ,że robi to jedna i ta sama osoba ,ewentualnie z koleżanką.Takie zachowanie jakie prezentuje nam jest chore.Zrobiła 13 kont (na razie) i dawała jej jedynki więc Maite już ma 13 głosów(1)od jednej i tej samej osoby.I w tym momencie pytam się gdzie w tym jest sprawiedliwość? Rozumiem .że każdy ma aktorkę/aktora którego nie lubi ale bez przesady.Są pewne granice których nie powinniśmy przekraczać.

kwiatuszek446

Kolejne 4 nicki do jej kolekcji można doliczyć. Czyli już 17 głosów od jednej osoby. Plaga multikonciarzy-trolli ogarnęła cały portal. Kultowe filmy spadają a takie "pokemoniarskie" pną się w górę. Brak słów na to co się dzieje na FW.

Slaught

Jej zachowanie jest żałosne nie spotkałam się wcześniej z równie pusta osoba.
Zgłosiłam nadużycie jej ostatniego postu i napisałam tam ,że istnieje prawdopodobieństwo iż jest to jedna i ta sama osoba.Powinni się tym zająć ,ponieważ według regulaminu jedna osoba może mieć tylko jedno konto.Mam nadzieje ,że to jak najszybciej sprawdza..

kwiatuszek446

nie podoba mi się że tamta dziewucha oczernia Maite :(

Anna_440

ta dziewczyna nie ma innych zajęć tylko oczernianie Maite? nie może znieść że jest świetną aktorką ?
zgadzam się powinni coś z tym zrobić , 1 osoba- 1 konto.

maitee

masz rację, moim zdaniem ta dziewczyna jest idiotką jeśli nie zauważa talentu Maite, dla mnie to Maite jest najlepsza :) a ta wariatka powinna dać jej spokój

Anna_440

Zastanawiam się czy sprawdzili ja ,ponieważ z tego co widzę jej konta nie są po blokowane...

kwiatuszek446

Zgadzam się z tb że to jedna i ta sama osoba . Właśnie mam tu jeden komentarz co pewna dziewczynka napisała a więc :
Bozenka_Lubicz Nie znajdzie się w TOP 100 Aktorki- już ja się o to postaram;).
To właśnie napisała co za dziewuchy ;/ . Zakładają sobie 17 ,18 kont i oczerniają chyba im się nudzi ...
Więc ja też również zgłaszam nadużycie i mam nadzieje że usuną jej bezsensowne idiotyczne posty ;] .

Slaught

Nicki tak samo dziwne(żeby ostrzej nie stwierdzić)jak ona sama.

Slaught

Dlaczego nikt z nią nie robi porządku przecież to niedopuszczalne!Niech każdy z nas zgłosi nadużycie może wtedy zaczną coś z nią robić!

xDark_Angelx

nie jestem w stanie zrozumiec jak mozna byc tak chorym i jakei trzeba miec nudne zycie prywatne zeby siedziec i zakladac iles tam kont i dawac 1. co za chora osoba!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones