Maite Perroni

Maitè Perroni Beorlegui

8,1
1 983 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maite Perroni

Można porównać jej rolę w CCEA a Moim Grzechem gdzie zagrała dwie zupełnie inne osoby.
Powinna zagrać w jakimś filmie .. :p jak myślicie?

amelia6921

Zagrała w 2012 w 'El arribo do Conrado Sierra'.
W sumie to z jej rol to podobają mi się 3: jako Lucrecia i Moim Grzechu, jako Renata w Cachito de Cielo i jako Esmeralda (właściwie to Renata) w La Gata. Trudno mi określić która z tych 3 ról byłaby najlepsza. W każdym bądź razie każda jej rola w 5 telkach, które obejrzałam z nią byłą inna (Zbuntowanych nie oglądałam). W Moim Grzechu zagrała protkę z charakterem, w CCEA nieokrzesaną, w TDA to w sumie nie potrafię określić, w CDC podobała mi się jej Renata w takiej lekko komediowej odsłonie, a w La Gata podoba mi się ta jej 'Kocica', która walczy o szczęście, nie wierzy we wszystko co jej powiedzą i jest z ukochanym prawie przez cały czas.
Ogólnie to każda z jej postaci: Marchuy, Lucrecia, Maria, Renata i Renata (Esmeralda) jest inna. Każda przeżywa inne problemy i jak np. Marichuy była niewidoma, to Esmeralda jeździ na wózku. Sądzę, że dobrze odzwierciedliła te 5 postaci, które się od siebie różnią.

lucre

jest bardzo dobra aktorką, ale chciałabym by zagrała w jakimś nowym filmie .. ciekawe jakby poradziła sobie w filmie wśród takich gwiazd jak np. brad pitt czy sandra bullock. wiem że to tylko marzenia ale jestem ciekawa

amelia6921

Maite miala zagrać w filmie 'Presencias' Sebastiana Zurity. Jej postać miała się nazywać Alicia Ojeda i być zmarłą żoną Victora, którego z kolei miał grać Sebastian. W filmie miał wystąpić jeszcze Humberto Zuirta. Z tego, co się orientuję po fabule, byłby to horror, a Maite grałaby w nim ducha. Zdjęcia miały ruszyć pod koniec tamtego roku. Ostatecznie nie wiem, czy projekt porzucono, bo film nie powstał. A szkoda, bo fajnie się zapowiadał i z chęcią bym zobaczyła horror, w którym Maite by straszyła ;).

lucre

hehe, też bym chciała zobaczyć. Oby jednak film wyszedł

amelia6921

a ja ogladalem tylko Nie igraj z aniolem i dla mnie fajnie grala podobala mi sie. Tylko szkoada ze wiekszosc telki zawsze cos jej sie zlego przydarzalo. No i bardzo podoba mi sie w kreconych wlosach takich jak w telce Nie igraj z aniolem.!

Adasko94

To koniecznie obejrzyj jeszcze Mój Grzech, który na antenie tv4 też był emitowany i to aż 2 razy.

A co do kręconych włosów... W La Gata Maite też je ma ;).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones