Maja Bohosiewicz

Maja Marta Bohosiewicz

5,0
944 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maja Bohosiewicz

Która jest ładniejsza? według mnie Maja sto razy, chociaż może jak Sonia była w jej wieku też była tak samo ładna

Lily555

jest szczuplejsza od siostry, ale obie są sympatyczne. Drobną skazą na urodzie Mai są uszy i powinna je zasłaniać włosami, wtedy wygląda bardzo fajnie.

GG06

Zdecydowanie Maja :) Czego chcecie od jej uszu ? Są piękne ;)

maja_bohosiewicz

Sonia.
Maja ma oczy na dwóch końcach głowy. Sonia jest grubsza, ale moim zdaniem ładniejsza

Lily555

Sonia, zdecydowanie. Nie dość, że ładniejsza, to jeszcze bardziej uzdolniona aktorsko. Waga różnicy nie robi ;p

Lily555

gdyby nie twarz, to Maja byłaby całkiem ładna.

bjjzone

E co ty mi Maja bardzo się podoba, jest śliczna zdecydowanie jak dla mnie ładniejsza od Sonii.

Lily555

ojej ale głupi wątek .... no dobra jak dla mnie to wolałbym dojrzałość "starej" w ciele "młodej" :P

Lily555

hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha no ludzie!!!!! gdzie wy widzicie w niej piekność :D hahahahhahahaha przecież to jest paszczur. Najgorsza paszczteciara z polskich aktorek ,jak w ogóle można ją nazwać aktorką. Oni to ładne ani za specjalnie dobrze to ona też nie gra :D hahahaha jaki styl- Majka jest ładna haha pomocy bo zaraz je bnę śmiechem :D :D :D

nihooya

Nie wiem o co Ci chodzi, pewnie kompleksy nie dają żyć. Maja jest śliczną, zgrabną dziewczyną i chętnie umówiłbym się z nią na... kawę :P

Lily555

Maja!Maja!Maja!Maja!Maja!Maja!Maja!Maja!Maja!Maja!Maja!Maja!Maja!Maja!Maja!Maja! Maja!Maja!Maja!Maja!Maja!Maja!Maja!Maja!Maja!Maja!Maja!Maja!Maja!Maja!Maja!Maja! Maja!Maja!Maja!Maja!Maja!Maja!Maja!Maja!Maja!Maja!Maja!Maja!Maja!Maja!Maja!Maja! Maja!Maja!Maja!Maja!Maja!Maja!

użytkownik usunięty
bmhannahmontana

Maja czy Sunia? :D

użytkownik usunięty

Sonia

Lily555

obie są tak samo ładne. Ale jedno wiem na pewno: Jedna drugiej się nie wyprze.

Lily555

@Lily555
Żadna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones