Maja Bohosiewicz

Maja Marta Bohosiewicz

5,0
944 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maja Bohosiewicz

Sonia jest atrakcyjną kobietą, tym bardziej dziwi wygląd Majeczki - twarz blachary z bloków, od 12- roku życia wąchającej klej :/ Smutne, że to kolejna osoba, która dostała się do show businessu przez znajomości, a nie przez talent i prawdziwą urodę. Nie powinno jej nigdy być w tv, brzydsza jest tylko Magdalena Schejbal :P

selenitas

brzydka nie brzydka, mi się podoba.
nieładnie jest wyzywać kogoś kogo się nigdy nie spotkało i nigdy nie spotkasz.

slo1k

A jakbym ją spotkała, to co by to zmieniło w mojej ocenie? Urodę i talent aktorski można z powodzeniem ocenić przez szklany ekran, nie muszę do tego jeść z kimś kolacji.

slo1k

widzę, że temat ma pewne powodzenie ;) a do slo 1ka - otóż udało mi się niedawno spotkać tę nieszczęsną bohosiewiczównę na żywo i moja ocena tylko uległa pogorszeniu. poza przywarami typowo zewnętrznymi - doczepiane włosy, karli wzrost, szczurza twarz dokładnie taka, jaką już znamy :) do tego prymitywne zachowanie, bluzgi na prawo i lewo - czyli moja pierwotna ocena wyłoniła się chyba z podświadomości.
brawo dla tych, którzy z pianą na warach wspierają takie przypadki polskiej, coraz nędzniejszej tv...

selenitas

okropny ryjek bleeee!! aż musiałam przestać oglądać wojnę żeńsko męską bo mi się niedobrze robilo:/

użytkownik usunięty
agnieszka_dm_2

Brak słów na wasze wypowiedzi..

Kaplate uszy i do tego te wary.. Ma wygląd panienki z trasy,

agnieszka_dm_2

bardzo chetnie bym agnieszka twoj ryj zobaczyl, pewnie jest tak zajebi.sty ze nie mozesz sie napatrzec co ? fajną ma urode troche nietypową a to własnie w aktorstwie chodzi, wiec zajmij sie zoba moze bo widze ze kompleksiki wychodza.pozdro

beenhuur

ja myślałam że w aktorstwie chodzi o dobrą grę.. a laska nawet się na aktorstwo nie dostała...

selenitas

No pewnie, ale z łóżka to nikt by jej nie wygonił, no chyba, że część rowerowa.....a założyciel tematu to chyba sikorka i lubi słonine :D

kosciej_99

Dobrze gada... Za nic nie wygoniłbym jej z łóżka na oddziale chirurgii plastycznej. Bo dobry jestem...

użytkownik usunięty
selenitas

Zazdrosne baby. Rzal i bul.

Mi osobiście Maja bardzo się podoba! - mój ideał dziewczyny.

Grand23

Mnie się bardzo podoba bardzo ładna kobieta, intrygujaca, ma cos w sobie a to ze połowa jak nie 80% tu ,,po niej jedzie,, to chyba jakas pomyłka albo to ,,pasztety,, bez powodzenia ,panowie Grand23 i _davidoff_ jestem z wami


użytkownik usunięty
selenitas

Twarz taka sobie, ale kształty ma prawie idealne :)

selenitas

Zgadzam się, oprócz tego o Schejbal- bo do niej nic nie mam. Ale ta Majka, to mnie wkurza, gdyby nie siostrzyczka nikt, nawet nie pomyślałby żeby ja do TV dać, ale jak ma się znajomości, to można wszystko

Angela4b

Noo, ja wyczaiłam, że Schejbal ma starszego w tv http://www.filmweb.pl/person/Jerzy+Schejbal-68039, czyli trafiła do szołbiznesu taką samą drogą, jak młodsza Bohosiewicz :/ Także nie ma litości dla nepotyzmu :P

selenitas

To jest po prostu żałosne...! Na ten przykład Nicolas Cage (naprawdę Coppola- bratanek, tego, słynnego Coppoli ) mógł dać sobie radę bez pomocy znanego wujaszka, a nawet, aby to udowodnić- zmienił nazwisko. Naprawdę go podziwiam! Ale w sumie nie wierzę, aby któryś z wypowiadających się (no może ktoś oparł by się pokusie... ) nie zrobił na ich miejscu tak samo i nie przyjął by posady takiego aktora... Bo mając tyle kasy i wytwórnie,( które chcą ciebie w filmach, tylko żeby twój np. tatuś się nie wycofał z jakiegoś projektu) to nie obchodziłoby cię to, że ktoś uważa, że bez tatusia nie dałabyś rady, a nawet jeśli to byłaby kłótnia, że i bez niego zrobiło by się karierę (choć rzeczywistość jest inna)

Angela4b

No tak, tak, racja, ja tu tylko mogę wyładowywać swoje niezadowolenie, że nie mam ani sławnej i bogatej siostry/ wujaszka/ tatusia, którzy pomogliby mi rozkręcić biznes i wkręcić w "towarzystwo".

A dasz sobie rękę uciąć, że Cage dał radę bez wujka? Bo na fw znalazłam taki oto cytat: Z pomocą przyszedł mu sławny wujek, który obsadził Nicolasa w jednej z głównych ról w swoim filmie pt. "Rumble Fish".
http://www.filmweb.pl/person/Nicolas.Cage/biography :P Więęęęęęęęęęc...

Zresztą to jest forum nt. nieporozumienia dotyczącego istnienia Mai Bohosiewicz w tv, a nie NC :P

selenitas

Co do NC, to po prostu dałam przykład. Ale ty, ja i wszyscy inni, którzy tak jak napisałaś nie mają sławnego, wpływowego, w tym kręgu członka rodziny, mogą siedzieć tylko i się wkur*iać. Dla optymisty jest jeszcze jedno wyjście: RUSZYĆ DUP* I próbować samemu spełnić marzenia... (chodź czasami, to można tak latami próbować...)Ale jak napisałam, jest to wyjście, dla pogrążonego w marzeniach, naiwnego pesymisty, bo bądźmy szczerzy, przecież 1 na... ile? milon, pół? zrobi karierę (nie chodzi mi o przygodę w tv tylko KARIERĘ ) Nie chcę nikogo zniechęcać (bo tak to zabrzmiało... ) trzeba mieć marzenia i próbować je spełniać, tylko trzeba wiedzieć, w którym momencie trzeba sobie odpuścić i zająć się czymś, co przyniesie nam zarobki...

selenitas

Debil jesteś

selenitas

Wyrażenie opinii a "jechanie" po tej aktorce to dwie różne sprawy, a większość z tu obecnych raczej mało kulturalnie na jej temat sie wyraża. Co ja tu moge przeczytac! "Panienka z trasy, klapciate uszy, paskudna twarz i te wary" itp. Prosze Was! Pokażcie swoje twarze każdą z chęcią obejrzymy i ocenimy ;-)

Cos naciagane dla mnie, ze spotkanie z Pania Maja jedynie pogorszyło opinie o niej jednego z Was tam powyzej. Pare miesiecy temu byłam na planie "Julii" jako statystka. Uczestniczyłam w scenie właśnie z nia i wiecie co? Jako jedyna z tego zacnego grona była naprawde przesympatyczna, z szerokim usmiechem przywitała sie z wszystkimi, z aktorami, z ekipa i nawet z nami statystami, których jako "zadufana laska" i wielka gwiazda mogłaby miec gleboko tam gdzie słonce nie dochodzi ;-) Mam o niej bardzo dobre wrazenie bo przez pare godzin sie jej przygladałam. Bardzo mila, normalna dziewczyna. Czego juz nie mozna powiedziec o Pani Julii Rosnowskiej czy Bartoszu Obuchowiczu, którym rowniez sie przygladałam. Oni dopiero wulgarni i nieprzyjemni sa...jak widzicie ocenianie tylko po wygladnie, te wszystkie pozory jakie stwarzaja ludzie wykreowani przez media to coś mylnego i oddalonego od rzeczywistości..

użytkownik usunięty
selenitas

Mi się podoba. Ładna z niej dziewczyna.

selenitas

Miałem kiedyś agamę brodatą. Uśmiechnięta p. Maja wygląda bardzo podobnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones