Maja Bohosiewicz

Maja Marta Bohosiewicz

5,0
944 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maja Bohosiewicz

Wulgarna jeśli chodzi o urodę. Nie urzeka mnie. Aktorsko też mnie nie zadowala, siostra o wiele lepsza i bardziej utalentowana i w dodatku milej się patrzy, bo sympatyczniejsza twarz.

butryk_2

miałem cos napisac, ale po tym jak zobaczyłem Twoje oceny oraz najwyzej oceniane ,,arcydzieła,, rezygnuję,pozdrawiam kumatych

louis2014

Ano wybacz, że mam inny gust niż Ty i wg Twojego mniemania "inny" równa się "gorszy". Pozdrawiam też kumatych, więc Ciebie nie wliczam w to ;)

butryk_2

,,inny,, to tylko ,,inny,, ,czemu od razu myslisz ze gorszy? hm? nie znasz mnie ,nie znasz ,,MOJEGO MNIEMANIA,, czemu ludzie zaraz doszukuja sie we wszystkim ,,drugiego dna,,

louis2014

Przeczytaj swoją wypowiedź ;) Tam wszystko zaprezentowałeś :P Nie odpisałes na odpowiedź bo zobaczyłes moje "arcydzieła" więc złapałeś się za głowe i powiedziałeś sobie "ten to ma marny gust i nie warto z nim dyskutować", w dodatku można powiedzieć, że obraziłes mnie ostatnim zdaniem, gdzie pozdrawiasz kumatych, tak jakbyś mnie ocenił na podstawie ocen filmów ;)

butryk_2

polecam ,,M jak miłosc,,

louis2014

ps. nie odpisywałem na odpowiedz tylko nie odpowiedziałem na komentarz , nie łapałem sie za głowe i nie mówiłem sobie "ten to ma marny gust i nie warto z nim dyskutować", gust jest jak dupa i kazdy ma swoja,za stary jestem by polemizowac na takich forach jak Tu, na kazde moje ,,za,, dostane twoje ,,przeciw,, jestesmy ludzmi i posiadamy rózna wrazliwosc, ciebie kreci serial - który poleciłem powyzej-mnie natomiast nie , tu zacytuje teraz tmoze słowa niejakiego Jana Nowickiego o niejakich braciach ,którzy wystepują a twoim arcydziele................ to tylko bylejakość, nie mylcie tego z aktorstwem. Przez takich artystów ludzie przestają rozumieć, kim są Trela, Holoubek czy Gajos......... zycze powodzenia

louis2014

Dokładnie
Nawet aktorzy już się na tym pseudo serialu poznali i się uśmiercają

louis2014

M jak miłośc oglądam, od lat. Od poczatku. Oceniłem na 10, nie dlatego że jest to arcydzieło, ale dlatego że wiąże się z tym wiele fajnych przeżyć. Nie raz oceny do filmów itp. własnie są wywyższane przez to co się działo w trakcie oglądania tego.

butryk_2

Jeżeli "M jak Miłość" oceniłeś na 10 i w dodatku oglądasz to od początku (rozumiem, że do teraz) to wielki szacun dla Twojego mózgu... Poważnie - Twój mózg 10/10

kooba

Coś Ci przeszkadza, że lubię sobie obejrzeć ten serial i się odstresować po ciężkim dniu? Może przejdź się do lekarza, bo coś nie tak z Tobą. Jakieś leki przeciw agresji się przydadzą.

butryk_2

Nie rozumiem tylko, skąd ten atak na pogląd butryka? Nikomu nie ubliża, nikogo nie obraża, wyraża swoją opinię w bardzo kulturalny sposób, ale ponieważ ktoś ma przeciwne zdanie, to już trzeba przeszperać cały profil butryka, żeby zrobić szczegółowy wgląd na jego gust filmowy. Ja oczywiście zgadzam się co do Mai. Również uważam, że ma bardzo wulgarną urodę i talentem aktorskim nie grzeszy. A teraz czekam na ocenę mojego gustu przez wszelkich "znawców", bo skoro nie lubię Mai, to muszę mieć owy gust spaczony. Pozdrawiam, przyjaciele!

JustFurious

Dziękuję bardzo za te słowa :) Szczera prawda.

butryk_2

niestety, ale urodę ma taką wulgarną..

JustFurious

Zadziorny /wredny /zawadiacki ale nie wulgarny co to za określenie

LIBANCZYK

Takie same jak i "zadziorny/zawiadiacki", a już z pewnością "wredny".

JustFurious

Brawo. Popieram w 100%.

Panna_Freddy_K

oglądałem niedawno "Pokaż..." i... najlepsze nogi w polskim showbiznesie. co do talentu aktorskiego akurat w tym odmóżdżaczu zagrała świetnie kompletną neo-idiotkę. jednak myślę ze powinna dostać szansę zagrania jakiejś zimnej suki - mogłoby być ciekawie.

tomicron

Rola dla niej. Bardzo mnie irytuje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones