Maja Bohosiewicz

Maja Marta Bohosiewicz

5,0
944 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maja Bohosiewicz

brzydactwo..sonia fajna

waga55

Trzeba przyznać że ma oryginalną urodę, a nazywanie jakiejkolwiek kobiety brzydactwem świadczy o twoim braku kultury. Jest skroma i ma piękny uśmiech na pewno w przyszłości będzie szanowaną aktorką w przeciwieństwie do np. Wierzbickiej.

snortinCoke

a ty masz brak mozgu i do tego jestes slepa
wiekszosc facetow ma taka opinie jak ja

waga55

Jestem facetem. Mam "brak mózgu" okej, twój iloraz inteligencji jest na poziomie nogi od stołu. Kończe tą dyskusje zanim sie zacznie. Ze szmaty jedwabiu nie zrobie.

snortinCoke

Moj iloraz inteligencji pozwolil mi skonczyc dwa fakultety i dwie podyplomowki, wiec zanim zaczniesz dyskusje z kims madrzejszym zjedz beczke soli. Wyrazilem swoja opinie na temat pseudo aktorki, ty masz swoja. Kochasz sie w niej platonicznie twoja sprawa ale od innych i opinii wara. Kultury uczyl mnie nie bedziesz . Zacznij od siebie ukulturalnianie dopiero ruszaj dziobem. W kwestii wyzwisk pokazales jaki jestes "kultura" hahah glupi ciec.

waga55

Śmieszą mnie tacy ludzie jak TY. Sądzisz,że jak skończyłeś dwa fakultety i dwie podyplomowki to jesteś najmądrzejszy na świecie ?! Proszę Cię...

pyszotka123

Nie dyskutuje z prymitywami.

waga55

Jesteś w mniejszości do tego używasz wulgaryzmów sam siebie dyskredytujesz stajesz się prymitywem z brakiem kultury i ortografii, w fakultety nie wieże ponieważ wiążą się one z wysokim IQ a ty zachowujesz się jak typowy klient budki z piwem .
Co do dyskusji jest ładniejsza od swojej siostry

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones