Maja Hirsch

6,8
2 965 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maja Hirsch

Zapewne znałbym ją i wiedział kim jest Maja Hirsch, gdybym tylko oglądał np. "Apetyt na życie", albo "Brzydulę", może "Ojca Mateusza", ewentualnie. "Bulionerów", tudzież jakiś film z jej udziałem.
Samo nazwisko Maja Hirsch kilka razy obiło mi się o uszy przy okazji jakiegoś artykułu o naszych rodzimych 'gwiazdach'
Raz chyba wklepałem w Google, aby zerknąć na jej jakąś fotkę, bo lubię wiedzieć jak wygląda ktoś o kim się pisze, a tym bardziej, jeśli jest to tekst pochlebny.
Pierwsze dwa, trzy zdjęcia i mówię: "Żadna rewelacja. Chyba ktoś przesadza z opiewaniem tej Mai. Uroda przeciętna. Nic szczególnego"

Niedawno wystartował nowy serial "Wiadomości z drugiej ręki".
Należę do tych osób, które praktycznie nie oglądają polskich produkcji i nie chodzi oto, że chwalę cudze, swojego nie znam, tylko ogólnie naprawdę mało rzeczy oglądam, a polskich na dobrą sprawę 1% (od 'wielkiego dzwonu' jakiś film, a raz na 100 lat jakiś rodzimy serial)
Z jakiegoś powodu "Wiadomości...." mnie skusiły. Widać skutecznie uległem zwiastunom.
Tak, czy siak, dorywczo oglądam ów serial.
W sekundzie rzuciła mi się w oczy aktorka z lekko postawionymi do góry włosami i w eleganckich okularach. Zresztą ogólnie prezencję miała doskonałą.
Jako że za pierwszym razem nie widziałem czołówki, więc nie znałem jej nazwiska.
Dopiero po odcinku sprawdziłem jak się zowie i ... szeroko otworzyłem oczy ze zdziwienia!

Maja Hirsch?! To jest ta Maja??? o, kurcze! Wygląda zjawiskowo ! !
Zerkam znowu w Google; w większości nieco starsze fotki; na jednym wręcz łysa, na innym z krótkim włosami i nieco okrąglejsza, wręcz pyzata na twarzy.
Oczy przecieram....
Taka metamorfoza.
Co może zdziałać wyeksponowanie urody poprzez odpowiedni makijaż, fryzurę, eleganckie okulary, nieco młodzieżowy kolorowy, acz bardzo ciekawy strój podkreślający piękną sylwetkę.
W tym wydaniu Maja po prostu ocieka seksapilem. Leje się on wręcz strumieniami!

Zjawiskowa dziewczyna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones