Maja Ostaszewska

6,1
63 419 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maja Ostaszewska

ładna jest ale nie potrafi grać nie znoszę jej wszędzie grać tak samo i to drewnianie nie znoszę jej za rolę w Katyniu wszędzie gra histeryczki

kinomanka_13

wszędzie gra tak samo?? czy w "przepisie na życie" i chocby w " czasie honoru" gra tak samo??

kinomanka_13

Właśnie oglądam Katyń i aż wszedłem wystawić ocenę. Zgadzam się - histeryczka do granic.

kinomanka_13

A czego spodziewałaś się po roli w 'Katyń' ? Tam raczej histeryczkę powinna grać. Maja Ostaszewska jest jedną z lepszych aktorek w Polsce. W 'Czas honoru' grała bardzo realistycznie, potem rola została zmieniona i odgrywała ją niestety Magdalena Różczka, która grała strasznie nienaturalnie. A w ' Przepis na życie' Maja przebija wszystkich! Jest niesamowicie naturalna i zabawna!

loczek13_1993

wejdz sobie na kazda Polska aktorke i znajdziesz temat "nie umie grać, ale ruchałbym"

Spochi

Tu się nie zgodzę. Przykład- Edyta Olszówska. Piękna i ma talent!
Dobry aktor to taki aktor, który gra role komediowe i dramatyczne. A niestety Maja dobrze gra tylko dramaty i smęty.

menrinka

z Edytą to się z tobą zgodzę ma talent i bardziej cenię Edytę niż Maję, Maja nigdy nie będzie dobrą aktorką.

loczek13_1993

Nienaturalnie? Fakt faktem, że rola Wandy została całkowicie zmieniona (do czego się przyznał producent i Magda, że nie chcą imitować Ostaszewskiej), ale w okazywaniu miłości i w ogólnym niedopasowaniu się do rzeczywistości uważam, że Magda sobie lepiej poradziła. Gdy się spojrzy na to z psychologicznego punktu widzenia to tak właśnie jest.

kinomanka_13

Wszędzie gra maślane, smętne kobiety. Ciekawe czy prywatnie też taka jest?

kinomanka_13

Jestem tego samego zdania. Nie ważne czy w filmie/serialu zginąłby jej ojciec czy urodziłby się syn, zawsze jest taka sama reakcja i mimika twarzy...

kinomanka_13

A mnie się to u niej podoba.
Nie ma innej aktorki która potrafiłaby tak emocjonalnie odegrać smutek i rozpacz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones